>

KÜLTÜR-SANAT

Stres Atmak İçin İstanbul Paris ya da New York’u Boya

‘Fantastik Şehirler’ boyama kitabı ile dünya şehirlerine yolculuk...
 
   
 
 
     

New York’a mı gitmek istersiniz, Paris’e mi, Tokyo’ya mı?  “Fantastik Şehirler” gerçek ve ayrıntılı çizimleriyle sizi bir dünya seyahatine davet ediyor. Dünya şehirlerini boyarken hem stresten uzaklaşıp eğlenecek hem de şehirlerinizi kendi renklerinizle boyayarak yaratıcılığınızı geliştireceksiniz.

Şehirleri sokak sokak boyayın

“Hayal Bahçesi” ile tüm dünyada popüler olan yaratıcı renklendirme hobisine giriş yapan Pena Yayınları, stresten kaçıp dinlenmek, hoş vakit geçirirken yaratıcılığını pekiştirmek isteyenler için yepyeni bir boyama kitabı sunuyor: “Fantastik Şehirler”.

Bu eşsiz boyama kitabı İstanbul’dan Paris’e, New York’tan Tokyo’ya dünyadaki pek çok şehrin sokak görüntülerinden ya da tarihi mekanlarının çizimlerinden oluşuyor. Ressam Steven McDonald’ın incelikle resmedilmiş ve en ince detayına kadar düşünülmüş kuşbakışı şehirleri büyüleyici, hatta tutsak edici bir güzelliğe sahip.

Tam mimari tutkunlarına göre

Gerçek şehirlere ait çizimlerin yanı sıra labirenti andıran gerçek üstü tasarımlar özellikle mimariye ilgi duyanlara unutulmaz bir boyama deneyimi sunacak.

Kare formatta basılan Fantastik Şehirler, boyarken zamanı unutmanızı sağlayacak ayrıntılı resimleriyle sizi stresten uzaklaştıracak ve dünyayı kendi zevkinize göre baştan renklendirirken tek sınırın kendi yaratıcılığınız olduğunu göreceksiniz.

Eser Adı : Fantastik Şehirler
Orijinal Adı : Fantastic Cities
Çizer Adı : Steve McDonald
Türü : Hobi/Renklendirme Kitabı
Sayfa Sayısı : 64
Etiket Fiyatı : 20,00 TL
Yayınevi : PENA Yayınları


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>