>

MODA - STİL

Herry, iş kadını'nı öne çıkarıyor.

Herry, çağdaş kadının, iş hayatında erkeklerle rekabetine güç katıyor.
 
   
 
 
     
Herry, özgüveni ve tarz sahibi kişiliği ortaya koyan çizgisiyle, modern kadının iş hayatının yoğun rekabet koşullarına karşı sağlam duruşunu, şık görünümü ile pekiştiriyor. Herry, modadan uzaklaşmadan iş kadını kimliğini öne çıkaran şık seçenekleri ile kadının iş hayatındaki statüsünü etkileyici bir biçimde ortaya koyuyor…

Kentli kadına yaşamın her alanı için, onu özgür ve güçlü kılacak seçenekler sunan Herry, 2004/2005 Kış Koleksiyonu’nda, çalışan kadını iş hayatında öne çıkaran, iddiasını ve kariyer hedefini ortaya koyan birbirinden şık modellere yer verdi.

Herry’nin Kış Koleksiyonu’nda yer alan üç ana tema da, farklı sektörlerde ve farklı statülerde çalışan kadınların, iş saatlerine yönelik alternatifler ortaya koyuyor. Özellikle klasik grupta yer alan modeller, kadının iş hayatındaki rekabetçi kimliğini yansıtıyor. Çağdaş kadının, erkeklerin dünyasında da, ne kadar güçlü ve başarılı olabileceğini görünümüne yansıtıyor.


Klasik grupta, siyah, krem, kırmızı, kahve, antrasit, ekru ve petrol renkleri hakim. Bu grupta yünlü ince, çizgili kumaşlar, poli-viskonlar, çizgili flanel kumaşlar, prince de galler ve kazayağı yünlüler ile parlak kadifeler dikkat çekiyor. Cigarette etekler, strapless ve daire etekli elbiseler, deri ve kürk paltolar, modası hiçbir zaman geçmeyen, her dönemde çekici ve göz alıcı olan modelleri koleksiyona taşıyor. Bunun doğal sonucu olarak, klasik grupta çizgili kumaşlardan takımlar ve bol dikiş detayları yer alıyor.

Spor ve romantik grup ise, daha çok dışarıda çalışan, hareketli ve dinamik sektörler için, iş hayatına zerafet katıyor. Spor grubun renkleri ise ekru, pembe, kahve, mavi, siyah, bej olarak sıralanıyor. Pamuklu saten dokulu kumaşlar, fitilli kadifeler ve denim kumaşlar spor grubun altyapısını oluşturuyor. Romantik grupta ise, düz ve balık sırtı renkli tüvitler, vual, poplin ve ekose yünlüler, çiçekli güllü desenli kumaşlar öne çıkıyor. Triko ve dokuma yünlülerin bir arada kullanıldığı ceket ve hırkalarda romantik desen baskılar yer alıyor. Viskonlar da romantik grubun çizgisini yansıtıyor.

Nişantaşı : 0212 231 55 46
Profilo Alışveriş Merkezi :0212 347 15 99
Bakırköy : 0212 543 67 04
Capitol : 0216 474 93 79
Kadıköy Bahariye: 0216 418 16 83
Ankara Karum Alışveriş Merkezi:0312 466 02 93
www.herry.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>