>

MODA - STİL

Hızlı olan kazanıyor...

İzmit Outlet Center geleneksel ucuzluk panayırı başladı.
 
   
 
 
     
15 Nisan – 01 Mayıs 2005 Tarihleri Arasında Hızlı Olan Kazanıyor!

İzmit Outlet Center Fabrika Satış Mağazaları Merkezi, sezon sonu ve stok fazlası ürünleri 365 gün fabrika satış fiyatlarıyla tüketicinin beğenisine sunuyor.

Üstelik bir de şimdi Ucuzluk Panayırı Başladı! Ucuzluk Panayırı süresince, stokları eritmek için, fiyatları fabrika satış fiyatlarının bile altına indirdi...

15 Nisan – 01 Mayıs 2005 tarihleri arasında İzmit Outlet Center’da gerçekleştirilecek Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda 200‘ü aşkın ünlü markaya fabrika fiyatlarının çok daha altında ki fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Panayır süresince bir taraftan gönlünüzce alışveriş yaparken, diğer taraftan İzmit Outlet Center içinde yer alan cafe ve restoranlarda soluklanacak, isterseniz 7 ayrı salonlu sinemada vizyondaki filmleri seyredebileceksiniz..

Toplam 144.000m2 yüz ölçümüne sahip İzmit Outlet Center’da, 2.500 araç kapasiteli otoparkıyla park derdi yok. Geniş alana yayılmış 45 fabrika satış mağazasında yer alan 200’ü aşkın ünlü marka alternatifleri ve ürün çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>