>

MODA - STİL

H&M`den Conscious Exclusive Koleksiyonu

Sürdürülebilirliği tasarımla buluşturduğu, sınırlı sayıda üretilen Conscious Exclusive koleksiyonu için özel bir lansman düzenledi.
 
   
 
 
     

Dünya lansmanı Los Angeles’ta düzenlenen koleksiyon, H&M Türkiye Showroom’unda tanıtıldı.

Dünyaca ünlü top model Natalia Vodianova’nın yüzü olduğu Conscious Exclusive koleksiyonu, bir kez daha tasarımın sınırlarını zorlayarak plastik, polyester, deniz kıyılarına vuran atıkların geri dönüştürülmesiyle elde edilen BIONIC® gibi özel materyalleri kullanarak yaratılmış sıra dışı parçalar sunuyor. Bu yıl koleksiyonda ilk kez erkek ve çocuklar için de parçalar var. Aksesuarlar da dahil olmak üzere tüm koleksiyon, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden yaratıldı.

Los Angeles’taki lansmanında Chrissy Teigen, Orlando Bloom, Hailey Baldwin, Kate Mara, Sasha Lane ve Lucky Blue Smith gibi isimleri ağırlayan Conscious Exclusive, İstanbul’da gerekleşen Türkiye lansmanında sektörün önde gelen editörlerinin yanı sıra Begüm Kütük, Şirin Ediger, Meltem Kazaz, Nefise Karatay gibi isimlerin ve bloggerlarının beğenisine sunuldu. Lansmanın yıldızı ise, pet şişelerden özel bir enstalasyon ile sunulan, BIONIC® ile yaratılmış plise gece elbisesi oldu.

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson: " Conscious Exclusive hayal etmek, hem karakterli hem güzel parçaları yaratmak için bir fırsat. Tıpkı BIONIC® ile yarattığımız plise elbise gibi, sürdürülebilir malzemelerle nelerin mümkün olduğunu görmek büyüleyici.’’ diyor.

H&M Conscious Exclusive 20 Nisan’da Türkiye’de H&M Zorlu Center, İstinyepark, Ankara CEPA mağazalarında satışa sunulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>