>

MODA - STİL

İçinizdeki kahramanı keşfedin...

Abbate, 2004 - 2005 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “HERO” ile içinizdeki kahramanı giysilerinize taşıyor.
 
   
 
 
     
Abbate, 2004 - 2005 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “HERO” ile içinizdeki kahramanı giysilerinize taşıyor. Özellikle metalik yansımaların, el işçiliğinin ve kabartmaların ön plana çıktığı koleksiyonda Ortaçağ’ın mistik atmosferini taşıyan desenler, rahat, bohem, aristokrat, entelektüel ve sportif vurguları yansıtıyor.


Abbate, 2004-2005 Sonbahar/Kış Koleksiyonu için hazırladığı “HERO” ile içinizdeki kahramana sesleniyor. Abbate tasarım ekibi tarafından hazırlanan “HERO”, işine, sevgisine, yaptığı herşeye değer katan ve üretkenliği temsil eden bireyleri birer kahraman olarak görüyor.

Abbate 2004-2005 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “HERO”da kumaş desenleri ve özel seçimler ile harmanlanmış yeni geometrik anlayışlı yüzeyler dikkat çekiyor.

Özellikle metalik yansımaların, el işçiliğinin ve kabartmaların rölyef etkilerle ön plana çıktığı koleksiyonda, karo desenleri , iç içe geçen geometriler “HERO” koleksiyonunun iddiasını ve zenginliğini yansıtıyor.


Kahve tonlamaları ve geçişli renkler, pembemsi kırmızılar, safran, krom sarısı ve metalik gümüş yansımalarla birleşerek eşsiz renk harmonisi oluşturuyor. Antrasit-karbon ve gri siyahlar koleksiyonun kudretini ve ihtişamını vurguluyor.

Abbate’de görmeye alıştığımız koyu nefti yeşil, kobalt ve prusya tonlarındaki maviler daha koyu değerleriyle Sonbahar/Kış Koleksiyonu “HERO”da yerlerini alıyor. Bunların yanında beyaz, kirli beyaz, bej, kirli bej, gri pembe tonları da koleksiyona dinamizm ve heyecan katıyor.


Abbate erkeği, yepyeni renkler ve yepyeni çizgilerle, bu sezon her zamankinden daha güçlü ve daha dikkat çekici!


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>