>

MODA - STİL

İçinize “dokunan” şehir: İstanbul

İstanbul’un ruhu, ilham verdiği dünya modasının modern çizgileriyle buluştu. Arzu Kaprol “İnside İstanbul” isimli 2004-2005 Sonbahar – Kış Defilesi gerçekleşti.
 
   
 
 
     
İçinde binlerce yıllık gizem barındıran şehirde, modern çağın çizgileri esti.....

Arzu Kaprol’ün “İnside İstanbul” Sonbahar Kış Defilesi 13 Temmuz 2004 tarihinde Dolmabahçe Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.


Gücünü markanın yenilikçi değerlerinden alan ve lüks otomobil kavramına farklı bir bakış getiren Renault’nun üst sınıftaki seçkin temsilcisi Vel Satis de “İstanbul ruhuyla, modern dünyanın füzyonü” konseptinde, lüks ve rahatlığı bir arada sunan farklı mimari yapısı ile Arzu Kaprol tasarımlarıyla birlikte podyumda yerini aldı. Vel Satis yüksek hatchback kavramına dayanan konsepti ile şık ve sıradışı bir otomobil. Klasik hatchback modellerden 13 cm daha yüksek olan Vel Satis’in iç mekanı hem şık, hem de çok aydınlık.


Defilenin tüm geliri bu şehrin yıllardır en büyük yaralarından biri olan “sokak çocukları”nın topluma kazandırılması konusunda örnek çalışmalar yapan ve başkanlığını İstanbul Valisi Sn. Muammer Güler’in yaptığı İstanbul Çocukları Vakfi’na bağışlanarak, vakfın bugüne kadar yaptığı çalışmaların sürdürülmesi için katkı sağlandı.


Teması “İstanbul” olan ve görkemli bir prodüksiyonla davetlilere görsel bir şölen niteliğinde sunulan defileyi yerli ve yabancı yaklaşık 1000 davetli izledi.


Arzu Kaprol’ün “İnside İstanbul” Sonbahar – Kış Kreasyonunda İstanbul’un ruhu koleksiyonun geneline hakim oldu. Koleksiyonda ipek, saten, krep ve yünlü kumaşlardan yapılmış çarpıcı kesimli modeller dikkat çekti. Siyah, fosforlu sarı, turkuaz ve beyaz renklerin öne çıktığı defilede İstanbul etkili kıyafetler davetlilerden büyük ilgi gördü.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>