>

MODA - STİL

NEj “2013 İlkbahar/Yaz” “OPAL SUN” Koleksiyonu ile İstanbul Fashion Week 2012’de!

NEJ defilesinde ÖZGE ÖZBERK podyuma çıkıyor!
 
   
 
 
     

Nejla Güvenç/NEJ İstanbul Fashion Week 2012’ye İlkbahar/Yaz 2013 “OPAL SUN” koleksiyonu ile katılıyor. NEJ kadını 21. yüzyılın özgün ve özgür zamansız ve kendine inanan kadınıdır. NEJ koleksiyonları güçlü, tutkulu bilge bir kentli kadını anlatmakta ve vazgeçilemez bir şıklığı yansıtmaktadır. NEJ markası kendi çağını yaratan ve geleceği şekillendiren kadını tamamlamaktadır.

İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonunda NEJ, ışığını renklere göre farklı yansıtabilen “OPAL SUN” dan ilham alıyor. Ekolojik yaşamı destekleyen organik dokuları, çağımız kadınının doğa ile iletişime geçme ihtiyacına da cevap oluyor.

İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonunda NEJ; siyahtan fuşyaya, maviye, sarıya, tabaya ve saf beyaza kadar uzanan opalin tüm renklerinde hayat buluyor. Suyun hafifliği ve opalin saf erotikliği ile taşlanmış ipek, şeffaf keten ve derilerle NEJ kadınını bir üst benliğe taşıyor. Defne yaprağına sarılıp elde tutulmasıyla sahibine görünmezlik özelliği verdiğine inanılan “OPAL SUN” transparan ipeklerle kadının güçlü ama zarif kalkanını oluşturuyor.

NEJ, “OPAL SUN” İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonu ile duygulara ayna oluyor. Gizli duygular, tutkular ortaya çıkıyor ve aşk alevleniyor. Hayal gücü ve yaratıcılığı körükleyen, bedenleri iyileştiren “OPAL SUN” yansıtıcı özelliği ile çevredeki enerjiyi çekip, özümser ve tekrar evrene bırakarak, karma ile bağdaşır, yaratıcılığı ve doğurganlığı yüceltir.

Bir inanışa göre her gün mutlaka bir sure suda bekletilmelidir. Çünkü; sudan gelmiştir ve sudan uzak kalırsa ölür. Su opale, opal “OPEL SUN” a ve “OPAL SUN” kadına hayat verir.

NEJ “OPAL SUN” İLKBAHAR-YAZ 2013 DEFİLESİNDE ÖZGE ÖZBERK PODYUMA ÇIKIYOR!

NEJ “OPAL SUN” İlkbahar/Yaz 2013 finali opalin renk ve duygu yansımasını sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu ÖZGE ÖZBERK’in beyaz finali ile dengeliyor… Özge Özberk’in pozitif enerjisi, anne ve sanatçı kimliği ile harmanlanıp “OPAL SUN” ın karması oluyor ve bereketi ile son buluyor.

İstanbul Fashion Week 2012’de 12 Ekim, çarşamba günü saat 15.30’da Tophane, Karaköy Antrepo 3’de gerçekleştirilecek olan NEJ defilesinde Nejla Güvenç, 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile yer alacak. Stylingini Hakan Öztürk’ ün yaptığı defilede mankenlerin makyaj tasarım ve uygulamaları MAC markası tarafından, saç tasarımı da Hakan Köse tarafından yapılacak.

İstanbul Fashion Week İlkbahar/Yaz 2013 kapsamındaki Nejla Güvenç/NEJ defilesi, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenlenmektedir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>