>

MODA - STİL

‘IF Wedding’ Fashion İzmir Fuarı Görkemli Defilelerle Büyüleyecek

Moda sektörünün önde gelen profesyonellerini fuarizmir’de 16-19 Kasım tarihlerinde bir araya getirecek ve birbirinden renkli defilelerle sektör temsilcilerine, sanatla modayı birleştiren görsel bir şov sunacak.
 
   
 
 
     

Müzik ve moda dünyasında birçok ünlü ismi giydiren tasarımcı Cihan Nacar, ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy, ünlü modeller Çağla Şıkel, Demet Şener, Deniz Pulaş, Ece Gürsel, Gizem Özdilli, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Şevval Şahin, Tülin Şahin, Wilma Elles IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nda olacak. Fuar, defile ve sahne şovlarıyla bu yıl da adından söz ettirecek.

T.C. Ticaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği partnerliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir, 15. kez gelinlik, damatlık, abiye giyim ve aksesuar alanındaki sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Düzenlenecek defilelerle son baharın en renkli görüntüleri IF Wedding podyumunda görülecek.

Fuarizmir 16 defileye ev sahipliği yapacak

IF Wedding Fashion İzmir, 15. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, muhteşem defilelerle moda tutkunlarına dolu dolu bir fuar yaşatmak için geri sayıma geçti. 9’u solo, 3’ü özel, 3’ü karma ve Gelinlik Tasarım Yarışması olmak üzere 16 defile gerçekleşecek. Fuarın ilk günü 16 Kasım tarihinde Gelinlik Tasarım Yarışması final defilesi, World of the Fashion karma defilesi, Çırağan Couture, Edgers, Nova Bella firmalarının solo defileleri ve Cihan Nacar’ın gala defilesi gerçekleşecek. İkinci gün ise; Ümit Collection, Seren Moda, In Couture, Lioness firmalarının özel defileleri ile World of the Fashion ve Wedding Style Show karma defilesi olacak. Üçüncü gün; Alamo, La Marie solo defileleri, EİB Moda Tasarım Yarışması final defilesi ve 11. Gelinlik Tasarım Yarışması birincisi olan Zehra Zayrek ‘‘Performans Defilesi’’, birbirinden güzel tasarımları modacıların beğenisine sunacak.

İlk günün heyecanı Burcu Esmersoy’un sunumuyla

Uzun bir aranın ardından görkemli bir başlangıç yapmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir; “Açılış Töreni”, “Gelinlik Tasarım Yarışması” ve Cihan Nacar’ın fuara özel tasarımlarının yer alacağı “Gala Defilesi” ilk güne damga vuracak. İlk günün tüm etkinlikleri, ünlü televizyon sunucusu Burcu Esmersoy tarafından gerçekleştirilecek.

Gala defilesinde ünlü tasarımcı Cihan Nacar imzası olacak

Moda dünyasının önde gelen isimlerinden tasarımcı Cihan Nacar, ‘‘Gala Defilesinde” modaseverlerle buluşacak. Başarılı tasarımcı Nacar, fuara özel olarak hazırladığı ‘‘Mystery Garden’’ koleksiyonunu moda dünyasının beğenisine sunacak. Nacar’ın tasarımlarını taşıyacak isimler arasında ünlü mankenler Çağla Şıkel, Şevval Şahin ve Tülin Şahin olacak. “Gala Defilesi” ayrıca, sürpriz sahne şovlarıyla moda tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

‘Gelinlik Tasarım Yarışması’ finalistleri belirlenecek

Düzenlenmeye başladığı ilk günden beri moda dünyasında genç ve yaratıcı fikirleri desteklemeye devam eden fuarın en önemli etkinliği olan Gelinlik Tasarım Yarışması’nın ödül töreni, ilk gün yapılacak. Bu yıl ‘‘Uyanış’’ temasıyla düzenlenen 12. Gelinlik Tasarım Yarışması’nda, finale kalan 15 tasarımcının özgün tasarımları, açılış günü podyumunda sergilenecek. Açılış töreni ardından finalistler belirlenerek ödülleri verilecek.

Zehra Zayrek’ten ‘Performans Defilesi’

IF Wedding podyumu fuarın üçüncü gününde hayallerin gerçekleşmesini sağlayan Performans Defilesi’ne sahne olacak. Tasarımcı adaylarına, profesyonel hayatlarındaki ilk defilelerini sergileme olanağı tanıyan Gelinlik Tasarım Yarışması’nın, 2020 yılındaki birincisi Zehra Zayrek, “Gattara” isimli koleksiyonu ile tasarımlarını görücüye çıkaracak.

Podyumda ünlüler geçidi

2022 yılı koleksiyonlarının ilk kez sergileneceği IF Wedding Fashion İzmir’de; ünlü mankenler Çağla Şıkel, Demet Şener, Deniz Pulaş, Ece Gürsel, Gizem Özdilli, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Şevval Şahin, Tülin Şahin, Wilma Elles birbirinden güzel tasarımları moda tutkunlarıyla buluşturacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>