>

POPÜLER MEKANLAR

İspanyol ateşi: Tor-ro

Yeme-içme sektörüne farklı bir soluk getiren Mar Group, yeni mekânı Tor-ro’yu Asmalımescit Jurnal sokakta açtı.
 
   
 
 
     

Bu kış sizi Tor-ro’nun İspanyol ateşi ısıtacak

Eğlence sektörüne birbirinden farklı markalar kazandıran Uğur Karabayır’ın kurucu ortaklığını yaptığı Mar Group, İspanyol mutfağının binlerce yıllık yeme-içme geleneğini kusursuz hizmet anlayışıyla sizleri buluşturuyor.

Pazartesi ile Cumartesi günleri saat 17.00 ile 02.00 arası hizmet veren Tor-ro, mönüsünde bulunan tapaslar ve renkli kokteyler ile misafirlerine farklı lezzetler sunuyor. İstanbul en iddialı mekânı Tor-ro, 15 metrelik uzun barı, açık mutfağı, kırmızının ağırlıklı olduğu farklı dekorasyonu ile konuklarını ağırlıyor.Özellikle Sangrıa’sının popüler olduğu Tor-ro’da birbirinden renkli kokteyller eşliğinde sunulan muhteşem aperatifler enerji dolu bir geceye hazırlıyor.

Tor-ro, mönüsünde bulunan tapaslar ve renkli kokteyler ile misafirlerine farklı lezzetler sunuyor. İstanbul en iddialı mekânı Tor-ro, mönüsünde, Hash Brown, patates bravas, jambonlu kroketler, közlenmiş kırmızı biberli ton balığı ve farklı tatlandırılmış deniz mahsülleri seçenekleri bulundururken, her Çarşamba akşamı da misafirlerini bir İspanyol kültürü olan Paella ile buluşturuyor.

Tor-ro lezzetli mönüsü, çeşitli kokteylleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte her Çarşamba ve Cumartesi akşamı House müziğe vokal yapan Brenda Berrin ve haftanın diğer günlerinde de DJ Yunus Emre ile misafirlerine eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.

Tor-ro, usta şefinin hazırladığı farklı mönüsü, canlı dekorasyonu ve renkli kokteylleri ile Asmalımescit’e yeni bir renk getiriyor.

Adres:
Asmalımescit Jurnal No: 10 Tepebaşı - Taksim / İstanbul
Tel: (0212) 292 51 57 -58 – 52

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>