>

MODA - STİL

İpekyol’dan Büyük Sezon İndirimi

Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çekerek, 2014 Kış koleksiyonunda sezonun tüm trendlerini bir araya toplayan İpekyol’un beklenen Büyük Sezon İndirimi başlıyor.
 
   
 
 
     

Maskülen detayların baskın olduğu Ipekyol 2014 Kış koleksiyonunda yeni bir business yorumu karşımıza çıkarken, siyah ve derinin birlikteliği, transparan kullanımlar ile daha androjen bir silüeti oluşturuyor. Elegan bir görünümden, spor-şık bir tarza kadar her zevke uygun en kilit parçaları bir arada bulabileceğiniz Ipekyol’un Büyük Sezon İndirimi 10 Aralık Çarşamba günü başlıyor.

Yükselen minimal kendini püskül, jakar ve fermuarlar ile zenginleştirirken, yüksek bel smokin pantolonlar, pul ve payetlerle işli feminen ceketler, deri biker montlar asi ruhun anlatıcısı oluyor. 60’lar 2014 Kış sezonunun en çarpıcı temalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Düşük omuzlu hacimli kabanlar, otriş hareketli saten bluzlar ve birbirleriyle kombinlenebilen alt ve üst tasarımlar geçmişten bugüne yenilenmiş olarak koleksiyonda yer buluyor.
 


Sezonun öne çıkanları…


Taşlı düğmeli omzu düşük retro ceket, ipek ve deri karışımı contrast dokulu bluz, astragan ceketler, kaftan mont ve bluzler ile deriye dair her şey sizi öne çıkarmak için bekliyor. Şal ve zincir deseni, kelebek nakışı, geometrik ve çiçekli desenler ise sıklıkla tercih edeceğimiz desenlerde başı çekiyor.

Siz de Ipekyol’un Büyük Sezon İndirimi avantajını kaçırmak istemiyorsanız 10 Aralık Çarşamba günü itibariyle size en yakın Ipekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>