>

MODA - STİL

İş Dünyasında Clarck Gable Şıklığı!

Sarar, 2003-2004 kış modasında Clarck Gable silüetini ofislere taşıyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Unutulmaz bir şıklık, unutulmaz bir güzellikti onunki...
Alaycı bakışları, kendinden emin gülüşü ve kusursuz giyimiyle ne çok kadının soluğunu kesmiş, ne çok kadının rüyasına girmişti Clarck Gable!

İşte 2003-2004 Sarar kış modası o başdöndürücü Clarck Gable silüetini taşıyor ofislere. O yılların yani 1930’lu yılların esintileriyle dolu bu kış. Hızlı endüstrileşmenin yarattığı yaşam tarzından hareket eden Sarar’ın moda tasarımcıları o yıllarda modaya da yansıyan sadeleşmeyi günümüze ve ofis yaşamına Clarck Gable’ın temsil ettiği yalınlığı, rahatlığı ve cesareti taşıdılar.

Dar omuzlu, bele oturan iki düğmeli ceketler, tek pileli ya da pilesiz dar paça pantolonlar yaratıyor bu hoş, zarif ve karizmatik silüeti.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda kumaşlar, Avrupa’nın en iyi fabrikalarından özenle seçildi. Kumaşların rahatlığı ve yumuşaklığına önem verilirken desenlerde
yılların klasiği Prince de Gaulle’ler, çizgiler, melanjlar modernize edilerek yorumlandı.

Renkler ve desenlerde ise Sarar’a yakışır bir cesaretle, alışılagelmişin dışında kombinler yaratıldı. Griler kahve tonlarıyla, çizgililer karelilerle birarada kullanıldı.

Korkusuzca... ve en iddialı şekilde!

Peki ya gömlekler? Onlar da bu kış silüet değişikliğinden nasiplerini aldılar.

Ayrık yakalar yerini anglo-sakson modellere bıraktı. Jakarlar ise kumaşlarda çizgilere ve karelere yepyeni boyutlar getirdi. Çift bükümlü pamuklu kumaşlar ise Sarar gömleklere ayrı bir kalite kattı.

Clarck Gable ve 1930’lu yıllar rüzgar gibi geçmiş olabilir ama Sarar’ın modernize edilmiş 1930’lu yıllar yorumu kolay kolay geçeceğe benzemiyor.

www.sarar.com

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>