>

MODA - STİL

Işıkla vals yapan ilkbahar geceleri…

Kendi tarzını yaratmaktan hoşlanan, avangart, sofistike, özgün ve bir o kadar da ayrıcalıklı tasarım seçenekleri sunan Alev CİLİV, 2007 bahar koleksiyonu ile davetlerin göz alıcı kadınını sahneliyor.
 
   
 
 
     
Alev Ciliv’den Işıkla vals yapan ilkbahar geceleri…

Çarpıcı ve iddialı renklerin ön planda bulunduğu, şifon ve satenin sıkça kullanıldığı, işlemelerle zenginleşen “CİLİV Bahar Koleksiyonu”, enerjik ve aktif hayatın gerisinde kalmak istemeyen, çağı yakalamaktan hoşlanan aynı zamanda modanın nostaljik çizgilerini taşıyarak yaşatmaktan hoşlanan kadınlar için yaratıldı.


2007 ilkbahar yaz tasarımlarında romantik çizgilere yer veren Ciliv, fırfır detayları sıklıkla kullandığı koleksiyonunda işlemelerin yanı sıra canlı ve pastel renklere de yer verdi...


Geriye dönüş yolculuğunun devam ettiği ve retromantik detayların hâkimiyetini koruduğu 2007 bahar sezonunda Alev Ciliv’in yarattığı birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlar, bahar gecelerinin ılık rüzgarlarına eşlik edercesine narin çizgiler içeriyor. Bahar dallarının renklerinden esinlenerek ortaya çıkan koleksiyonda beyaz, kum krem, bronz, altın, pembe, lila, yeşil ve oranjın hakimiyeti dikkat çekiyor.


Alev Ciliv tasarımlarını, Poyracık Sokak, Uğur Apartmanı 19 /4 Nişantaşı-İstanbul adresinde açtığı showroom konseptli CİLİV tasarım butiğinin yanı sıra İstanbul’da Beyaz Butikler, Adana veMersin'de İrem ve Adil Tekstil, Ankara Şaşa ve Kahire Beymen’de satışa sunan Alev Ciliv, beğeniye özel tasarımlar yaratmanın yanı sıra mezuniyet, düğün, özel gece ve partiler için hazırlanmış, çok özel ve ayrıcalıklı bir şıklığa imza atıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>