>

MODA - STİL

İstanbul Fashion Week`de Inglot

W Lounge`da Zeynep Erdoğan-Günseli Türkay defilesinin makyaj sponsoru oldu...
 
   
 
 
     

1500’den fazla renk seçeneğine sahip, profesyonel makyaj markası INGLOT, İstanbul Fashion Week etkinliği kapsamında, W Lounge’da gerçekleşen Zeynep Erdoğan & Günseli Türkay defilesinin makyaj sponsoru oldu.

Inglot, tasarımcıları Sonbahar - kış koleksiyonları için özel makyaj tasarladı. Zeynep Erdoğan’ın rakun desenleri, Günseli Türkay'ın mukarnas-bezeme formlarını yansıtan özel parıltılı altın ve pembe tonları zengin ve şık kadını yansıttı.INGLOT, 2012 İLKBAHAR - YAZ YENİ SEZON KOLEKSİYONUNU SUNUYOR...


Inglot, güneşin kendini göstermeye başlayacağı önümüzdeki günlerde yeni sezon ürünleri ile makyajınıza canlılık katacak. Baharın gelmesi ile birlikte, bakır tonları, güneşin sarı pırıltısı ile birleşiyor. Bakır, zencefil ve altın tonlar yüzünüzde parlaklık ve ışıltı yaratıyor. Göz kamaştırıcı bakır tonları ruj, far ve eyeliner seçenekleri ile sunuluyor. Tek başına olduğu gibi eyelinerınızı bakır farın üstüne de uygulayabilirsiniz.

Bu sezonun sıcak ve birbirinden parlak bakır renkleri, gözlere parlaklık vererek, kadınsı bir görünüm yaratıyor. Makyajınızla baharı getirmek için Inglot’un yeni bakır koleksiyonunu mutlaka deneyin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>