>

MODA - STİL

İster Şehirde İster Plajda

Doğal kumaşları ve farklı tasarım çizgileri ile yeni sezonda dinginliği hissedip Öz’ünüze Dönmeye hazır mısınız?
 
   
 
 
     

44Dooors özel dokuma kumaşları ve el yapımı ürünleri ile ısınan havalarla birlikte gardıroplarınızdaki yerini almaya hazırlanıyor.44Doors Öz’e yolculuğunuza eşlik etmek amacıyla tasarladığı ürünlerde sade çizgilerin yanısıra, Anadolu Türk motifleri ve Mesnevi’den alıntılara da yer veriyor. Zamansız ürünlerin tasarımlarında %100 iyi pamuktan üretilen doğal keten kumaşlar ve nakış detayları yer alıyor. Ham, Can ve Aşk koleksiyonlarından oluşan ürünler ister evde, ister plajda isterseniz şehirde kullanmak üzere beğeninize sunuluyor.

Ham Koleksiyonunda; EL dokuması kumaşların keskin tasarım çizgileri ile buluşmasına şahit olacağınız. Üzerinize giydiğinizde sizi farklı tasarımı ve özel kumaşı ile bambaşka diyarlara götürecek bu koleksiyon ile doğallığın ruhunuza hissettireceklerine hazır mısınız? Ham gömlek elbise, H Kaftan koleksiyonun ilgi çeken parçaları arasında yer alıyor.

Can Koleksiyonu; Eskilerde saray ipeği olarak adlandırılan bu çok özel kumaş, renkleri ve her salınımda etrafa saçtığı ışık ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkartacak. Koleksiyonun en önemli parçalarından olan Can Kaftan farklı kol kesimi, sırtında bulunan nakış detayı ve çok özel kumaşı ile ister plajda , isterseniz şehirde rahatlıkla giyebileceğiniz bir ürün olarak dikkat çekiyor. Koleksiyonun diğer tüm parçaları yine sadece saray ipeği ile hayat buluyor.

Aşk Koleksiyonu, Renklerle buluşan koton kumaşlar, el emeği iğne oyalarıyla şıklığınızı plajlara taşıyor. Yumuşak dokusu, tende bıraktığı his ile bedeninize nefes aldıracak, aynı zamanda güneşin zararlı etkilerinden sizi koruyacak bu koleksiyon hafif kumaşlardan oluşuyor. Sırtında bulunan lale nakışı, renkli ikat kumaşları ile yazınızı renklendirecek bir koleksiyon sizi bekliyor.

44DOORS bu yaz ruhunuza iyi gelen tasarımları ile yolculuğunuza eşlik etmeyi amaçlıyor.

Etiketler: Kaftan, kadın, moda
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>