>

MODA - STİL

Jimmy Key İlkbahar-Yaz 2024 Koleksiyonu

Akdeniz’in hafif ve ruhu besleyen doğasından ilham alıyor…
 
   
 
 
     

Günlük yaşamdan, özel günlere, ofis kombininden gece hayatına kadar hayatın her anı için tasarlanan Jimmy Key SS24’ koleksiyonu moda severler ile buluştu. Koleksiyonda marin renkler ve doğal keten dokular ön planda. Koleksiyonda enerjik renk paletlerinin de yer aldığı modern tasarımlar, hem tatil bavullarını hem de şehir kombinlerini yazın enerjisi ile bir araya getirdi.

Jimmy Key SS24’ koleksiyonunu özgün tasarımlarıyla bu sezonda da moda severler ile buluşturdu. Güncel trendleri uzun ömürlü ve modern tasarımlarla buluşturan Jimmy Key, yaz dönemine uygun rahat formlar, hafif dokular ve keten modellerin yer aldığı yeni koleksiyon ile eşsiz bir yaz stili sunuyor. Özellikle Jimmy Key’in her sezona damga vuran keten koleksiyonu kadınlar için vazgeçilmez oluyor.Şık elbise ve tulumlar yaz davetleri için stil ilhamı veriyor

Marin renkler, doğal keten dokuların yer aldığı koleksiyon Akdeniz’in hafif ve ruhu besleyen doğasını dolaplara taşıyor. Bohem dokunuşlara sahip parçaların yer aldığı yeni koleksiyon moda severleri yazın macerasına davet ediyor. Keten elbise, pantolon ve gömlek gibi parçalar yeni sezonun enerjisine doğal ve hafif dokusuyla eşlik ederken, yine koleksiyonda yer alan şık elbise ve tulumlar ise yaz davetleri için stil ilhamı veriyor.

Zamansız tasarımlar çabasız şık bir stil sunuyor

İlhamını Akdeniz kıyılarından alan ve doğal güzellikleri, mavi denizleri ile buluşturan koleksiyon yazın pozitif ruhunu ve bu iklimi keşfetmeye davet ediyor. Koleksiyonda yer alan birbiri ile mix and match uyumuna sahip zamansız parçalar çabasız şık bir stil sunuyor. %100 doğal keten ürünler yaz günleri için serin bir giyim deneyimi vaat ediyor. Floral desenler yaz kombinlerine romantizm katarken, siyah beyazın gücüyle amorf desenli tasarımlar iddialı bir tavır sergiliyor. Geçmişin izini süren bohem ve etnik ikat desenler ile buluşan modern tasarımlar ise yazın macerasına eşlik ediyor.

Keten ile bir yaz rüyası

SS24’ keten koleksiyonu konforu ve yalın şıklığı bir araya getiriyor. Dayanıklı keten elyafların haki, bej, beyaz ve siyah gibi klasik renkler ile bir araya geldiği koleksiyon eşsiz bir yaz stili sunuyor. Jimmy Key keten koleksiyonu hem kadın hem de erkek ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Her vücut tipine ve stile uyum gösteren keten koleksiyonu rafine ürünler ile şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Kadınlar için gömlek, pantolon, şort, tulum, elbise modelleri yer alırken, erkekler için ise keten pantolon ve gömlekler öne çıkıyor. Tropik desenler, basic ve trend formlar nefes alan yapısıyla özgür ve benzersiz stiller yaratmaya yardımcı oluyor. Canlı renkleri ve rahat yapısıyla öne çıkan koleksiyon her stilde değerlendirilebilen parçalar olarak sezona damga vuracak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>