>

MODA - STİL

Kusursuz çizgiler taşımak isteyenlere

Boss Hugo Boss Fransa’nın seçkin zerafeti ve Avrupa’nın sokak rahatlığını 2006-2007 sonbahar-kış sezon kreasyonuna taşıyor
 
   
 
 
     

Boss Hugo Boss, 2006-2007 sonbahar-kış sezonunda modernizm ve nostaljiyi birleştiriyor. BOSS Black kadın serisi, modern kadının farklı yüzlerini yansıtırken, BOSS Orange serisi ise rahatlığı ve şıklığı birleştiriyor.
BOSS Black kadın koleksiyonu uyumlu, zevkli ve kaliteli…
BOSS Black kadın koleksiyonu, Fransız zerafetinin zevkli ayrıntılarıyla hayat buluyor. Koleksiyonda çoğunlukla erkek kesimlerinden etkilenmiş sofistike ve çağdaş bir dikim tarzının, ultra-feminen detaylarla dengelendiği bir karakter öne çıkıyor. Renk paletinde kahverengi ve siyahın yanı sıra süt rengi, karamela ve koyu gri ile kontrast oluşturmuş maviler yer alıyor.

İşlemeli, yumuşak ve sade elbiseler koleksiyona atölye işçiliğinin dokunuşunu ekliyor. Hem gece hem gündüz, yüksek belli kalem eteklerle beraber giyilebilen dar ve kısa kesimli ceketler, zarif ve sofistike bir silueti vurguluyor. Koleksiyonla tam anlamıyla bütünleşen aksesuar grubunda ayakkabılar, çantalar, takılar ve eşarplar ise Boss kadınının kendini çekici ve özel hissetmesini sağlıyor.
BOSS Orange kadın koleksiyonu sıra dışı ve çekici…
1920 ve 1930’larda, Avrupa kültürü ile Yenidünya kültürünü harmanlayan Amerikalı göçmenlerden etkilenen Boss Orange kadın koleksiyonu özel detayları, farklı kumaşları ve orijinal aksesuarlarıyla yaratıcılıkta sınır tanımıyor.

Koleksiyonda tüvit ceketler ve etekler çarpıcı trikolarla kombine ediliyor. Bluzlar ve elbiselerdeki iç çamaşırı etkileri, yatak odasının romantik havasını gözümüzde canlandırıyor.

Dik yakalı kolsuz tişörtler, iki parçadan oluşan üstler koleksiyona egemen. Korse ipleriyle oluşturulmuş detaylar ve transparan baskılar göze çarpan unsurlar arasında yer alıyor. Koleksiyona pastel pembeler, menekşeler ve açık yeşiller doğal bir şıklık oluştururken, tekrar eden botanik baskılar 1920’leri hatırlatıyor.

Ayakkabılar, çantalar, şapkalar, kasketler, kemerler ve takılardan oluşan aksesuar koleksiyonu, BOSS Orange kadınının görünümünü tamamlıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>