>

MODA - STİL

Şahika Öztol Tasarımları ile AŞK’a Davet Ediyor

LOVE koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken tasarımcı bu koleksiyondaki her parçanın ayrı bir hikayesi olduğunun altını çiziyor.
 
   
 
 
     

“Özgür bırakın ruhunuzu, korkmayın. Sevgi'nin olduğu yerde korkuya yer yoktur. Sadece yaşanması gerekenler vardır. Uğruna göze aldıklarınıza karşın, tahayyül edemeyeceğiniz büyüleyici sürprizler.”

“LOVE serisine çok farklı hikayeler esin kaynağı oldu, bu yüzden herkes, kendini ait hissettiği bir tasarıma mutlaka rastlıyor. Kişinin herhangi bir yönlendirme olmaksızın kendi tasarımını keşfetmesi ise benim için apayrı heyecan verici bir süreç. Hikayelerin sahiplenildiğini ve farklı bedenlerde tekrar hayat bulduğunu hissedebiliyorum.”

Şahika Öztol’un Paris’te başlayan serüveni gördüğü ilgi üzerine İstanbul, NYC ve LA’de anlaşmalı satış noktalarında devam ediyor. “Her tasarım ayrı bir duyguyu barındırıyor. Duygular ise ayrım gözetmeksizin evrensel olarak herkesi etkisi altına alıyor. İster Amerikalı, ister Avrupalı, ister Uzakdoğulu... İlhamını Aşk'tan alanlar ve Aşk'a ilham olanlara.”

instagram.com/sahikaofficial/
https://sahikaoztol.com/
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>