>

MODA - STİL

KYO bikini mayo

KYO MyFriend günümüz moda renklerinin kullanıldığı bikini ve mayo koleksiyonu rengarenk. En keyiflisi bikini de alt ve üst ayrı satılıyor. İstediğiniz renkleri veya bedenleri birleştirebilirsiniz.
 
   
 
 
     
KYO MyFriend, bikini ve mayo modellerinin yanısıra plaj giyimine uygun pareo, şort, etek ve t-shirtlerden oluşan dış giyim koleksiyonu ile de yaz modasına yeni renkler katıyor.
Damask, Voodoo ve New Order diye adlandırılan 3 ana temadan olşuyor.
2006 KYO MyFriend mayo koleksiyonunun ana renklerini siyah, kahverengi, beyaz, turkuaz, turuncu, kırmızı, pembe, fıstık yeşili oluşturuyor. Farklı vücut tiplerine hizmet verebilecek zengin kalıp repertuarına sahip koleksiyon, düz gruplar, aksesuarlı gruplar ve bu gruplara eşlik eden çiçekli ve çizgili desenlerin kullanıldığı farklı grupları içeriyor.
Damask tema grubunda hazırlanan modeller koleksiyon renklerinin açık tonlarında, romantik, feminen ve genç kesimli, dantel işlemeli ve aksesuarlı bikiniler. Sezonun en canlı ve iddialı rengarenk çizgili parçalarından oluşan Voodoo koleksiyonunun en ilginç parçası arka kısmı içe doğru eğimli Abrasil isimli, bikini altı modeli. New Order grubunda da farklı aksesuar uygulamaları, modern ve retro etkilerin biraraya geldiği grafik desenler yer almakta.
KYO Myfriend, ürünleri 11.90 – 49.90 YTL fiyat aralığında


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>