>

MODA - STİL

H&M Bir Kez Daha Coachella Festivali İle İş Birliği Yapıyor

Dünyanın en ünlü müzik festivali Coachella ile iş birliği yaparak #HMLovesCoachella ortak markası ile festivalin ziyaretçilerine koleksiyon hazırlıyor.
 
   
 
 
     

’’Yola düşmek’’ temasından ilham alan koleksiyon, eğlence, rahatlık ve aidiyet duygusu yaratıyor.

H&M Loves Coachella koleksiyonu eğlenceli ve tasasız, ikonik parçalardan oluşuyor. Genel görüntü kişisel stili yakalamak, parçaları birbiri ile uydurmak yerine karıştırmak üzerine giderek, rahatlık ve özgürlük mesajı veriyor.

Kızlar için koleksiyon, geleneksek esintili bluzlar, püsküllü ve boncuklarla işlenmiş üstler, kısa denim şortlar ile beraber büyük şapkalar, güneş gözlükleri ve düz botlar içeriyor.

"Geçen yıl H&M Coachella ile ortaklaşa bir kıyafet serisi yaratan ilk marka olmuştu. Koleksiyonun başarısı o kadar hızlı yayıldı ki bu sezon daha da zengin bir seri hazırladık. Coachella’nın demokratik ruhunu ve bir araya gelme hissini seviyoruz.

Bizim için Coachella, müziği ve modayı kullanarak enerjini dünyaya yansıtmak anlamına geliyor, bu koleksiyonun da ana teması.’’ diyor H&M tasarımcısı Ross Lydon.

H&M bu yıl ikinci kez festival alanında bir pop-up mağaza açacak ve festival severler özel koleksiyondan alışveriş yapabilecek, sıcaktan bunalınca dinlenebilecek ve interaktif sosyal medya deneyimleri yaşayabilecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>