>

MODA - STİL

Maria Sharapova TAG Heuer ile gözlük modası

Maria Sharapova TAG Heuer Eyewear için özel bir koleksiyon hazırladı.
 
   
 
 
     

Maria Sharapova, TAG Heuer Eyewear’in yeni yüzü oldu. Tenis dünyasından sonra moda dünyasında da başarılarından söz ettiren ünlü tenisçi 2010 sezonuna özel bir koleksiyon hazırladı.

Tenis dünyasından sonra moda dünyasına da el atan Sharapova, tamamı kendi kreasyonu olan çok özel bir koleksiyon ile 2010 gözlük sezonuna hızlı bir giriş yaptı.

Tag Heuer’in bayanlar kadar beylerinde rahatlıkla takabileceği bu yeni seri hem feminen hem de maskülen…

İddialı modelleri ile 2010 sezonda adından çok söz ettirecek Tag Heuer’in gözlük koleksiyonunda büyük kare çerçeveli modeller yer alırken, kenarlarında yer alan kırmızı ek parça ile hazırlanan tamamı cam çerçeveli modeli ise en çok aranacak model olacak. Koleksiyonda ağırlık verilen renkler arasında kahve ve siyah tartışılmaz yerini korumaya devam ediyor. Köşeli çerçeve, ince saplar, kendi rengi ile bütünleşen metal tasarımlar mükemmeliyeti simgeliyor.

TAG Heuer’in yeni sezon da satışa sunulan yeni serisi ile 2010 sezonu boyunca Maria Sharapova ile beraber anılarak, marka bilinirliğini sürdürmeye devam edecek. Maria Sharapova, spor dünyasının en tanınan simalarından olarak sadece kortlarda değil moda dünyasında da başarılı olduğunu kanıtlamış oldu.

Tag Heuer Eyewear’ ın unisex olarak ürettiği yeni serisi 2010 İlkbahar/Yaz sezonunda gözlük severlerin beğenisine sunuluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>