>

MODA - STİL

Marks & Spencer, Vogue Fashion’s Night Out’da!...

Marks & Spencer`larda geceyarısı alışverişine ne dersiniz?
 
   
 
 
     

Ünlü İngiliz moda markası Marks & Spencer, Vogue Türkiye’nin öncülüğünde bir alışveriş şenliği olan Fashion’s Night Out etkinliği kapsamında Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve İstinye Park'ta yer alan mağazalarının kapılarını 1 günlüğüne geceyarısına kadar açıyor.

Üstelik çeşitli sürprizler ve tüm alışverilerde uygulanacak %15 indirim fırsatı ile !

Bu yıl 16 Eylül tarihinde İstanbul'da bir ilk gerçekleşiyor. Ünlü moda dergisi Vogue ; New York, Paris, Londra ve Milano’nun da aralarında bulunduğu dünyanın 13 büyük şehrinde düzenlenen alışveriş şenliği “Fashion’s Night Out” etkinliğini İstanbul'a getiriyor. Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve İstinye Park'ta bulunan mağazaların katılımları ile gerçekleşecek etkinlikte Marks & Spencer'ın da müşterilerine özel sürprizleri olacak.

Mağazaların vitrinler o geceye özel dekore edilecek, Dj'ler alışverişlerinize eşlik edecek, Alcoholoco Grubu'nun özel içecek ikramları ile de hem keyif yapacak hem de alışveriş çılgınlığına kendinizi kaptıracaksınız. Vogue Dergisi moda editörlerinin önerileri ile kombinlenecek Marks & Spencer koleksiyonları ise gece boyunca cansız mankenler üzerinde sergilenerek beğeninize sunulacak.

Marks & Spencer'ın 16 Eylül akşamı düzenlenecek “Fashion’s Night Out” etkinliği için bir diğer sürprizi ise 18.00'den itibaren saatler geceyarısını gösterene kadar tüm alışverişlerinizde uygulayacağı % 15 indirim fırsatı !

16 Eylül akşamı Bağdat Caddesi , Nişantaşı ve İstinye Park

Marks & Spencer Mağazalarındaki sürprizler ile kendinizi şımartmadan evlerinize dönmeyin...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>