>

MODA - STİL

Maskülen Kıyafetler Giymekten Çekinmeyin!

Cemiyet hayatında giyim konusunda , ince zevkleri olan, giyinmenin aslında bir yaşam tarzı olduğunu kanıtlamış olan sanat danışmanı, koleksiyoner Gül Ergi, gerçek anlamda “tarz” sahibi isimler arasında yer alıyor.
 
   
 
 
     

İşte çok kendisi gibi yaşayan ve hissettiği gibi giyinen isimlerden biri olan Gül Ergi' den bu kış şıklık tüyoları;

Deri pantolon
Gece ve gündüz çok rahatlıkla kullanabileceğiniz konforlu bir parça olan, slim fit deri pantolonları basic bir t-shirt ile veya beyaz gömleğinizle match edebilirsiniz.

Oversized palto
Üzerinize birkaç beden büyükmüş gibi görünen, salaş paltolar geçen seneden beri çok kullanılan parçalar arasında. Özellikle gri ve tonları bu sezon çok moda.

İpek bluz
Beyaz renkli ipek bir bluz ile ofis sonrası geceye devam edebilmenizi sağlayan kilit bir parça olacaktır. Her kadının dolabında olmalı diyorum.

Blazer ceket
Hepimizin dolabında bir tane olduğunu düşündüğüm blazer ceketler, kurtarıcı olduklarından her daim yerlerini muhafaza ediyorlar. Siyah renkte olanlar favori elbette.

Spor ayakkabı. Beyaz bir trainer hem pratik, hem şık, hem de tarz görünmenizi sağlar. Özellikle beyaz renkte olanları tercih edin.

Dekolteli kıyafetler seçerken dikkatli olun

Dekolteli kıyafetler seçerken bir kurala uymanız gerekiyor; sadece cildinizin tek bir bölgesinin gözükmesi. Örneğin, eğer göğüs dekolteli bir üst giyiyorsanız, altınıza mini etek giymeyin. Unutmayın ki seksi görünmek ve kendinizi güzel hissetmek dekoltenizle doğru orantılı değildir.

Zaman zaman maskülen kıyafetler giymekten çekinmeyin

Çoğu erkek kıyafeti, kadın kıyafetlerine göre çok daha rahat. Bu yüzden ara sıra maskülen kıyafetler tercih etmekte hiç bir sakınca yok. Fakat erkeksi kıyafetler derken, bol parçalardan bahsetmiyoruz. Üzerinize tam oturan kadınlar için dikilmiş bir takım elbise alın. Takım elbiseyle hem seksi hem güçlü hissedebilirsiniz.

Kendinize prenses gibi davranın,

Güzel görünmek sağlıklı olmakla çok alakalıdır. Her gün mutlaka kendinize dinlenmek için zaman ayırın. Gününüz ne kadar yoğun olursa olsun, iyi bir uyku uyumalısınız. Güzellik uykusu kavramı aslında yalan değil. Kendinize kaliteli ipek bir çarşaf alın ve her gece mutlaka iyi bir uyku çektiğinize emin olun.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>