>

MODA - STİL

Michael Kors-The Walk Spring 2017

360-derece sokak modasını yansıttığı ilkbahar çanta kampanyası…
 
   
 
 
     

Michael Kors “The Walk” Kampanyasının en yeni parçalarını tanıtıyor! 27 Şubat’ta lansmanı yapılan kampanyanın yeni bölümünde Los Angeles’in sokak modası öncüleri California’da buluşuyor: aktrist ve şarkıcı Heilee Seinfeld, aktrist Kelly Rohrbach, şarkıcı, besteci ve performans sanatçısı Jillian Hervey ve model Hikari Mori. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu kampanya da sokak modası kronikçisi Tommy Ton tarafından fotoğraflandı.

Michael Kors yeni kampanyası için “Güneşli Los Angeles ilkbaharın gelişini kutlamak için mükemmel bir seçimdi.”diyor.Bu sezon, dört moda öncüsü MICHAEL Michael Kors koleksiyonundan Mercer Tote, Mercer Duffle and Mercer Crossbody çantalarla stillerini tamamlayacaklar. Londra’lı illustrator Daisy Emerson’ın koleksiyondaki çantalar için yaptığı el boyaması tasarımları, adeta kişiliklerin yansıması oluyor. Bu dört moda öncüsü çantalarını k Scout kamera çantası Michael Kors x FUJIFILM INSTAX® kamerası, anahtarlık ve cüzdanlar ile kişiselleştirdiler.

Koleksiyon ürünlerini sosyal teknoloji platformu olan Sprinklr ile yapılan işbirliği ile kurulan MichaelKors.com’da da bulabilirsiniz. Markanın takipçileri kampanyaya sokakta çektikleri stil fotoğraflarını #SidewalkSpotted etiketi ile Instagram ve Twitter’dan paylaşarak katılabilirler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>