>

MODA - STİL

Mitolojik figürlerle burcunuzu ifade edin

Silver D’sign’dan burcunuza özel üç boyutlu takılar…
 
   
 
 
     
Türkiye’nin yeni gümüş takı ve aksesuar markası Silver D’sign, astrolojinin 12 güneş burcunu gümüş kolye ucu olarak tasarladığı yeni koleksiyonu Horoscope D’sign ile tüm burç meraklılarına güzel bir sürpriz yaptı.

Gezegen ve yıldızların insan yaşamı üzerindeki etkilerini yorumlayan bir bilim dalı olan astrolojinin 12 güneş burcu; karakterimiz hakkında önemli ipuçları verir. Nelerden hoşlandığımız, uğurlu sayılarımız, günlerimiz, yaşamımızda bizi bekleyen gelişmeler hakkında bilgiler sunar.


Koç, aslan, terazi, yay, kova, balık… Her biri farklı özelliklere sahip burçlar, yıldız haritalarındaki yorumlar yanında günlük hayatta da sıkça karşımıza çıkar. Örneğin; yeni girilen ortamlarda tanışılan kişilere burcunun sorulması, sohbet konusu oluşturmak kadar karşıdaki kişiyi tanımaya da yöneliktir. Yeni bir ilişkiye başlarken ya da evlilik kararı alırken bile burçların uyumunu aklının bir köşesinden geçirmeyen yok değildir… Burçlara inanmayanlarımızın dahi burç yorumlarını merak edip okumuşluğu vardır.

Geleceğe ilişkin duyulan merak nedeniyle yaşamımızda bu kadar etkin olan 12 burç, Silver D’sign tasarımcılarına da ilham verdi. Silver D’sign, 12 burcu simgeleyen mitolojik figürlerin kullanıldığı Horoscope D’sign Koleksiyonu’nu hazırlayarak astroloji ve burç meraklılarının beğenisine gümüş kolye ucu olarak sundu. Horoscope D’sign Koleksiyonu’nda yer alan takıların en önemli özelliğini ise burç sembollerinin mitolojik figürler kullanılarak üç boyutlu heykeller şeklinde yeniden tasarlanması oluşturuyor.


Şık ve zevkli tasarımları ile dikkati çeken Horoscope D’sign takıları, burçlara meraklı olanlar kadar sevdiklerine farklı ve özel bir hediye vermek isteyen herkese güzel bir fırsat sunuyor. Mart ayında doğan balık ve koçlara güzel bir doğum günü hediyesi olabileceğini de hatırlatalım. Horoscope D’sign’ın 12 burcu simgeleyen kolye uçları, tekli olarak kullanılabileceği gibi kendisi için “özel” olan kişinin burcunu da boynunda taşımak isteyen çiftlere farklı bir alternatif yaratıyor.

Türk mücevherat sektörünün öncü kuruluşu Goldaş’ın ürettiği Silver D’sign’ın özel paketlerde sunulan Horoscope D’sign Koleksiyonu ürünlerine ulaşmak çok kolay. Dileyen herkes, Goldaş mağazaları, Silver D’sign mağazaları, alışveriş merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, kırtasiye ve kitapevleri, oyuncakçılar, gümüş ve hediyelik shoplar ile eczaneler gibi çok farklı satış noktalarında ve www.silverDsign.com web sitesinde ürünleri bulabiliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>