>

AŞK - CİNSELLİK

Şipşak İlişki Zamanı

Ön sevişmelere, afrodizyak kokulu tütsülere, mumlara, siyah saten çarşaflı yataklara paydos. Şimdi revaçta olan hızlı seks.
 
   
 
 
     

Şipşak ilişki, kadınların daha çok hoşuna gidiyor. Olmadık yerlerde hızlı seksi yeğleyen kadınlar, bunu monoton yaşama renk kattığını söylüyorlar.

Cinsel ilişkinin hazırlık safhası ön sevişmelere, afrodizyak kokulu tütsülere, ortama egzotik bir hava katan mumlara, siyah saten çarşaflı yataklara paydos. Şimdi revaçta olan hızlı seks.

Erkekler zaman kısıtlılığı ya da uzun süreli, yoğun bir ilişkinin yaratacağı komplikasyon korkusuyla hızlı seksi tercih ediyorlar. Kadınlar ise olaya tamamen yaşamda artı bir heyecan gözüyle bakıyor, şipşak seksin morallerini düzelttiğini söylüyorlar.

Hızlı seks için uygun yer konusunda ise iki cins arasında fikir birliği var. Kadınlar ve erkekler bu hızlı ilişkileri normal seks için pek uygun görülmeyen ilginç yerlerde yapmayı tercih ediyor. Tercih edilen mekanlar listesinin başında asansör var, ikinci sırada araba, üçüncü sırada ise umumi tuvaletler. En erotik düş ise şipşak ilişkiye tanımadıkları biriyle girmek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>