>

MODA - STİL

Moda Dünyasında Büyük Değişim!

NOGG ile moda, zayıf kadınların tekelinden kurtuluyor...
 
   
 
 
     

Büyük bedende yepyeni bir triko markası NOGG, Türkiye’de ilk kez kıvrımlı kadınlara özel şık ve modern bir koleksiyon hazırladı. Zayıf kadınlar için tasarlanan trend kıyafetler arasında kendisine uygun şık modeller bulmakta zorlanan kıvrımlı kadınlar, artık NOGG ile modayı uzaktan izlemek yerine moda yaratan kadınlara dönüşüyor!

NOGG, modern ve şık giysiler bulmakta zorlanan her yaştan kıvrımlı kadına hitap eden özel bir triko markası. Bir İstanbul markası olan NOGG’un birbirinden şık trikoları, kentli ve stil sahibi kadınların tüm günlük ihtiyaçlarını karşılıyor. Yeni bir güzellik anlayışı yaratan NOGG, modayı zayıf vücutlar için tasarlanan kıyafetlerin hegemonyasından kurtarıyor. Uygun fiyatlarıyla, keyifli bir alışveriş serüveni sunuyor.

Sofistike, şık ve trend modelleri erişilebilir fiyatlarda sunan NOGG, özgün ve her sezon güncelliğini koruyan zamansız tasarımlara sahip. Büyük beden kadınları belli kalıplara sıkışmaktan kurtaran NOGG, vücuda oturan, A formu ile kalçaları kapatan ve bol kesimle rahatlığı ön plana çıkartan birbirinden farklı kalıplar sunuyor. Hem gece hem de gündüz kullanılabilecek modellerden oluşan NOGG koleksiyonunda siyah, bej ve vizon gibi ana renklerin yanı sıra elektrik mavi, kırmızı ve vişne tonları da yer alıyor.

NOGG “KIŞIN YÜNLÜ, YAZIN PAMUKLU GİYİLİR”EZBERİNİ BOZUYOR!

NOGG, gittikçe ısınan iklimlerde kadını terletmeyen ama sıcak tutan özel ipliklerle hazırlanmış bir koleksiyon. İnce modellerde viskonlu karışımlar ve az miktarda yün ile harmanlaşmış pamuklu karışımlar göze çarparken; kalın modellerde ise özel bir işlem ile elde edilen ılık tuseli pamuklar yer almaktadır.

Türkiye’de 32 ilde Boyner ve YKM mağazaları içerisinde 40 noktada satışa sunulan NOGG, yakında genişleyen satış ağı ve online alışveriş imkanlarıyla da kadınlarla buluşacak. Siz de güzelliğin değişen dünyasıyla tanışmak için nogg.com.tr’yi ziyaret edebilir, NOGG koleksiyonlarını daha detaylı inceleyebilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>