>

MODA - STİL

Moskova'yı Koton giydiriyor!

Modanın öncü markası KOTON, Avrupa ve Ortadoğu'dan sonra Rusya'nın moda merkezi Moskova'da 5. konsept mağazasını açtı.
 
   
 
 
     
Toptan satışların da yapıldığı diğer 4 mağazanın elde ettiği başarılar ve yüksek cirolar sonucunda Moskova'da bir mağaza daha açmaya karar veren KOTON, Moskova'da önümüzdeki 3 yıl içerisinde 15 mağaza ve çok sayıda corner açmayı planlıyor.

Moskova'nın önemli alışveriş mekanlarından IKEA'da 700 m2'lik, KUSNESTKI MOST'DA 350 m2'lik, ATRIUM'da 120 m2'lik ve AIRPORT'da 200 m2'lik mağazalarına bir yenisini yine IKEA'da ekleyen KOTON, 2005 yılına kadar konsept mağazalarını dünyanın en ünlü moda merkezleri Milano, Londra ve Paris'e de taşımayı planlıyor.

Üretiminin %95'ini kendi bünyesinde yapan KOTON, 2003 yılını 50 milyon dolar ciro ve 4 milyon satış adedi ile kapattı. 2003 yıl hedefi 80 milyon dolar ciro ve 6,5 milyon satış adedi olan KOTON, bu rakam ve adetlerle sektördeki ilk 3 firmanın içinde. Her yıl ortalama 1.500.000 adet ürün ihraç ederek Türk tasarımcılarına yeni ufuklar açan KOTON, toplam 100 kişiden oluşan tasarım ekibi ile dünya modasını Türkiye'ye ve mağaza açtığı tüm ülkelere taşımaya devam ediyor.

Dünya trendlerini yakaladığı tasarım çizgisiyle bugün Türkiye'de modayı belirleyen markalardan olan KOTON, konsept mağazaları ile moda severlerle buluşmasını tüm hızıyla sürdürüyor.

Türkiye ve dünyada KOTON mağazaları:
İstanbul (Acıbadem Tepe Nautilus, Altunizade Capitol, Bahariye, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Beylikdüzü, Eminönü, Erenköy, Galatasaray, İçerenköy, Kadıköy, Kağıthane, Mecidiyeköy Profilo, Nişantaşı, Zeytinburnu), İzmir (Bostanlı, Karşıyaka), Çorlu, Ankara (Batıkent, İskitler, Kızılay, Tunalı Hilmi, Armada) Antalya (Konyaaltı), Bursa (Çekirge, Nilüfer).
ALMANYA; hannover, Münih, İSVİÇRE, KUWAIT, ÜRDÜN; Amman, YUNANİSTAN; Kavala, SUUDİ ARABİSTAN; Riyad (3 mağaza ocak 2004)

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>