>

MODA - STİL

Motorola’dan Kadınlara Özel Telefon…

Motorola ve kadın moda markasının önde gelen ismi Baby Phat, Kimora Lee Simmons tarafından özel olarak üretilen Motorola inci pembe renkli telefonu hanımların beğenisine sundu.
 
   
 
 
     
Motorola i95cl, kalite ve stilden ödün vermeyen ve feminen özelliklerin öne çıkmasından hoşlanan hanımlar için üretildi.

Alanında moda yaratan ve dört işleve sahip olan telefon, ayrıcalıklı rengi, logosu ve tasarımıyla pazardaki diğer telefonlar arasından sıyrılıyor. Motorola i95cl, farklı stilinin yanı sıra, renkli ekranı, çift yönlü çağrı cihazı, kablosuz internet ve uzun mesafe portatif telsiz telefon özelliğiyle kesintisiz iletişim sağlıyor.

ABD’de 549 dolardan satışa sunulan telefon, sesli arama özelliği, 250 giriş kapasiteli telefon rehberi, titreşim ve tek tuş arama özelliğiyle kullanıcısının tüm isteklerini karşılıyor.

Motorola i95cl, uyarlanabilir melodilere ve Baby Phat’in 2003 İlkbahar kreasyonu ile CalcTool, Paddleball ve Pop Pack gibi yüklenebilir temalara sahip. Java teknolojisi sayesinde telefon kullanıcıları isterlerse telefonlarına melodi ve oyun da yükleyebiliyorlar.

Telefonun tasarımına imza atan Kimora Lee Simmons "Ben kadın gibi kadınım, her şeyde feminen özelliklerin öne çıkmasından hoşlanırım. Kadını hedef alan bir telefon üretilmesi bir devrim... Cep telefonları, hip-hop neslinin hayat tarzının bir parçasını oluşturuyor ve hiçbir marka Motorola’dan daha iyi telefon üretemiyor. Motorola ile birlikte bu çığır açan konsepti piyasaya sunmaktan son derece memnunuz" dedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>