>

MODA - STİL

Mudo kadınını dopdolu bir kış bekliyor!

Şehir ışıklarının parlaklığı, haftasonu kaçamaklarının heyecanı, Hollywood ihtişamı ve Rock hikâyeleri ile Mudo Collection kadınını dopdolu bir kış bekliyor...
 
   
 
 
     

Mudo Collection Sonbahar – Kış 2006/2007 sezonunda kadınlara 4 farklı temada şık, feminen, çekici ve sofistike bir koleksiyon sunuyor.

BIG CITY BRIGHT LIGHTS
İlham kaynağını şehrin hızına yetişmeye çalışan metropol kadınından alan bu koleksiyon, vakit darlığı nedeniyle aynı kıyafetle hem gece hem gündüz şık olmak isteyen bayanlar için özel olarak hazırlandı. Bu kış yükselişe geçen elbiselerde gündüzleri hâkim olan sadelik, birkaç minik değişiklik ile geceleri zarafete dönüşüyor.
Her ortama uyum sağlayabilen, aksesuarlarla havası değişmeye müsait, bukalemun elbiseler ve onları kemerlerle, botlarla, uzun hırka ve kalın çoraplarla kombinleyen çok yönlü bir koleksiyon.

COUNTRY GETAWAY
Country hayatının vazgeçilmez klasik parçalarını sizin için gündelik şehir hayatına uyarlayan bu sımsıcak koleksiyonda ekoseler ön plana çıkıyor. Kahve tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyona eşlik eden uzun yün atkılar, eldiven ve bereler hafta sonu kaçamaklarınızın keyfini hafta içi şehre taşımanıza yardımcı oluyor.


HOLLYWOOD
Gençliğin, güzelliğin, ünün ve zenginliğin altın çağını yaşadığı bu dönemde Hollywood tarzı, modaya her zamankinden daha fazla ilham veriyor. Mudo kadını bu koleksiyon ile gençliğin ve güzelliğin cazibesiyle gecelerde bir yıldız kadar parlıyor.

ACOUSTIC
Kendine güvenen, inançlı, rahat ve sade Mudo kadını için hazırlanmış özel bir koleksiyon. En gözde parçası romantik gömlekler olan bu tema iniş ve çıkışları göz ardı etmeden, huzuru yakalamaya çalışırken, her biri kendi içinde uyumlu, bununla beraber farklı karakteri olan parçalardan oluşuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>