>

MODA - STİL

New Balance Sonbahar/Kış Lifestyle Koleksiyonu

New Balance, heyecanla beklenen ikonik modellerinin bir araya geldiği Sonbahar/Kış lifestyle koleksiyonu ile sezon trendlerini belirliyor.
 
   
 
 
     

New Balance Kadın,

Women 247 Sport ile Maksimum Hareket


Yeni sezonun anahtar modelleri arasında yer alan New Balance Women 247 Sport, performanstan aldığı ilhamı canlı renklerle harmanlayarak bütün gün süren kullanım rahatlığı yaratıyor. Haftanın her günü ve her saatinde stilinize eşlik edecek New Balance Women 247 Sport, ultra hafif Revlite taban teknolojisi ile sunuluyor. Canlı renklerin günlük yaşama taşındığı model, yeniden yapılandırılmış üst yüzeyi sayesinde ayağı ikinci bir deri gibi kavrayarak maksimum hareket özgürlüğü sağlıyor.

New Balance Erkek,

247 Classic+ ile Gün Boyu Rahat Adımlar


Gündelik hayatın vazgeçilmez renkleri; beyaz, lacivert, gri ve siyahın uyumuyla güncellenerek yeniden dizayn edilen New Balance 247 Classic+, gün boyu süren bir rahatlık sunuyor. Ayakkabının dilinde ve topuğunda yer alan ikonik N logosu etrafındaki renkli kenarlıklar klasik görünümün yanına sportif bir dokunuş sağlıyor. New Balance Classic+’in üst yüzeyinde yer alan sentetik örgü dokusu ve nefes alabilen ağ yapısı tüm gününüze eşlik edecek konfor yaratırken bot tipi neopren yapı adımlarınıza rahatlık katıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>