>

DİĞER HABERLER

Devlerin Birlikteliği!

Sabancı Üniversitesi öğrencileri, Express Kargo desteğinde Mail Boxes Etc. ayrıcalığını ve kolaylığını yaşıyor... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Mail Boxes Etc.(MBE) ve Express Kargo 'Okula Dönüş' (Back To School) kampanyası için güçlerini birleştiriyor.

Bu kampanya ile Sabancı Üniversitesi'nde ve özellikle de ailesi şehir dışında olan öğrencilerin, tüm kargo problemleri ortadan kaldırılıyor.

'Okula Dönüş' kampanyası ile öğrenciler MBE ve Express Kargo'nun üstün dağıtım hizmetlerinden faydalanabiliyor. Üniversite öğrencilerinin 'Back To School' kampanyasından yararlanabilmeleri için gerekli olan tek koşul ise okullarında bir MBE Corner olması. Türkiye'de yalnızca Sabancı Üniversitesi'nin içerisinde MBE Corner bulunduğu için şimdilik bu kampanyadan sadece Sabancı Üniversitesi öğrencileri faydalanabiliyor.

Bu üniversitenin öğrencileri 'Okula Dönüş' kampanyası ile üniversitelerindeki MBE Corner aracılığıyla Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki 164 Express Kargo şubesini de kullanarak eşyalarını okul içinde kaldıkları yurtlarına kadar getirtebilecekler. Ayrıca öğrenciler ve aileler alıcı adresi Sabancı Üniversitesi olan tüm gönderilerde Express Kargo'nun %20 indirimli fiyat avantajından da istifade edebiliyor.

Gıda harici hizmet sektöründe dünyanın en büyük ve başarılı posta, kargo, iş ve iletişim hizmetleri merkezi zinciri olan Mail Boxes Etc., dünya çapında çeşitli dergilerin yaptığı 'En İyi Franchise' şirketleri araştırmalarında başı çekiyor.

1980 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan ve franchising sistemiyle 78 ülkede 4500'ün üzerinde mağazaya ulaşan MBE zinciri, Türkiye'de 1995 yılından beri Ana Lisansör Express Kargo Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Mail Boxes Etc. Türkiye'nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de, ikisi corner olmak üzere toplam 11 mağazası bulunmaktadır. Mail Boxes Etc. kargo taşımacılığının yanı sıra paketleme malzemeleri ve hizmeti, posta kutusu kiralama, fotokopi, kırtasiye, ciltleme, laminasyon, fax gönderimi, Sayısal Loto bayiliği gibi 60'a yakın hizmeti de bünyesinde barındırıyor. Mağazalar zincirini; alışveriş merkezleri, üniversiteler ve iş merkezleri gibi mekanlara açtığı Corner'larla genişleten Mail Boxes Etc., kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>