>

MODA - STİL

Nolita’yla ‘Olduğun Gibi Gel’ !

Acquaverde’nin stil markası Nolita 2006 ilkbahar-yaz koleksiyonun tanıtım kampanyasında ‘Olduğun gibi gel’ diyor. !
 
   
 
 
     

Acquaverde’nin stil markası Nolita, ‘olduğun gibi gel’ sloganıyla ‘kendi olma sanatı’nı vurguluyor.


Nolita’nın moda çekimlerde kullanılan lise öğrencisi Gretel Lips ile seksi yıldız Brigitta Bulgari arasındaki tek ortak nokta Nolita’dır. Çünkü giysilerden çok, kişinin kendi tarzının ve duruşunun asıl moda olduğunu öne çıkartan marka yaratıcıları son derece eşsiz, bağımsız, farklı ve çeşitli ürün yelpazesi sunuyor.

Yine Jean ağırlıklı olan koleksiyonda Jean çok farklı yerlerde kullanılmış. İnce Jean kumaşlarından hazırlanan düşük bel, dar kesim İspanyol paça modeller bu sene gözde olacak.
Özellikle askılı, etek kısımları kat kat fırfırlı; beyaz, siyah, yeşil, çiçekli elbiseler sıcak yaz günlerinde rahatlığı sevenlerin tercihi. Kırmızı, yeşil, oranj renklerinde hazırlanan gabardin ve kanvas düşük bel, dar paça pantolonlar ise gardırobunuzdan eksik etmek istemeyeceğiniz modeller olacak.


Otantik renk ve desenlerdeki tunikler ise Jeanlerin üstüne giyilebilecek en şık ve rahat üst gruplarında yer alıyor. Tabii koleksiyonun tamamı yine tasarım ağırlıklı ve el işlemelerle armoni içinde görülüyor.

Acquaverde’nin yeni mağazası Bağdat Caddesi Suadiye’de yeni koleksiyonu görebilirsiniz.


Satış noktaları : Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bağdat Caddesi Suadiye Acquaverde..


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>