>

MODA - STİL

O’Neill 2004 ilkbahar /yaz

O’Neill Fashion, Retro ve Outdoor Hiking koleksiyonları ile günün her anında spor giyimi tamamlayan, trendy olduğu kadar şık ve rahat ayakkabılar sunuyor...
 
   
 
 
     
Her tarza uygun 3 ayrı koleksiyon ile spor ayakkabıda modaya yön veriyor

O’Neill’dan ayakkabıda bahar rüzgarı

Dünyaca ünlü spor giyim markası O’Neill, genç ve dinamik yaşam tarzını benimseyen herkes için, ayakkabıda her tarza uyum sağlayan 3 yeni koleksiyon ile bahara merhaba diyor. O’Neill 2004 bahar ve yaz ayları için tasarladığı Fashion, Retro ve Outdoor Hiking koleksiyonları ile günün her anında spor giyimi tamamlayan, trendy olduğu kadar şık ve rahat ayakkabılar sunuyor.

O’Neill’ın Fashion Koleksiyonu’nda box ve yarış ayakkabısını andıran modeller ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yer alan ayakkabılarda süet ve deri kullanılırken, ayakkabıların üst kısımlarında yer alan alev ve dalgaları andıran şekiller, modelleri dikkat çekici hale getiriyor.

Retro Koleksiyonu’nda ise özel O'Neill logolu şeffaf tabanlar, ayakkabılara özel bir görünüm ve tarz kazandırıyor. 70’li ve 80’ li yıllar düşünülerek tasarlanan bu koleksiyon, birbirine tezat çizgiler ve dikişlerle fark yaratıyor.

Deri, süet ve nubukun kullanıldığı Outdoor Hiking Koleksiyonu’nda, erkeklerde renkler bordo, siyah, gri, lacivert; kadınlarda ise siyah, kahverengi, antrasit ve açık mavi olarak göze çarpıyor. Özellikle süet erkek ayakkabıları, klasik giyimle de rahatlıkla kullanılabilir şıklıkta bir görünüm ortaya koyuyor.

Sporting Shoplar’da O’Neill ayakkabılar, kadın ayakkabıları 130 milyon ile 180 milyon lira arasında değişirken, erkekler için 165 milyon ile 190 milyon lira arasında etiket taşıyor.

* Sporting Shop’larda Advantage Card, Worldcard, Bonus Card, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, İdeal Card, Vakıf Card ile 4 taksitle alışveriş imkanı bulunuyor.

Sporting Shop Şaşkınbakkal : 0216 363 90 98
Sporting Shop Ankara : 0312 541 14 54

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>