>

MODA - STİL

Park`s By Park Bravo ile Stilini Sevgililer Gününde Ortaya Çıkar!

Her kadının farklı zamanlara ve durumlara karşı, ruh haline göre farklı giyinme stilleri vardır.
 
   
 
 
     

Önemli olan bu özel günler için hissettiğiniz ruh halini en iyi şekilde yansıtabilen stili bulabilmektir. Sevgililer gününe hazırlanırken ruhunuzun değişik hallerini Park Bravo mağazalarında bulabilirsiniz.

Sevgililer gününde nasıl görünmek istersiniz? Klasik, modern, maskülen, feminen, spor, şık... Tercihiniz ne olursa olsun şıklığınızı yansıtacak birçok seçenek Park’s by Park Bravo’da sizi bekliyor.Klasiklerden vazgeçemeyenler için; Park's by Park Bravo koleksiyonunda son yılların klasik parçalarından siyah, şifon gömlek elbiseler yer alırken, trendleri önemseyenler için; içinizi ısıtacak kaşe pembe/beyaz kabanlar yer alıyor.
Rahatlığından ödün vermek istemeyenlere; spor, kareli gömlekler ve modern kesim bluzlar sevgililer günü hazırlıklarının rahat ve şık seçeneklerini oluşturuyor.

Park’s by Park Bravo, aradığı hediyeye karar veremeyen erkeklere, sevdiği kadına alabileceği şık öneriler sunuyor. Sezon trendleri arasında bulunan deri eldivenler mevsime en uygun seçenekler arasında yer alıyor. Birbirinden güzel deri eldivenler, tasarımları ve birbirinden özel renkleri ile her tarzın vazgeçilmez bir tamamlayıcısı oluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>