>

MODA - STİL

Pelin Akil Hangi Markanın Yüzü Oldu?

Kadın modasında “eşitlik” ve “doğallık” öncüsü Love my body, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda başarılı ve sevilen oyuncu Pelin Akil ile işbirliği gerçekleştirdi.
 
   
 
 
     

Love my body için objektif karşısına geçen Pelin Akil, “Bence kendini sevmek demek kendinle barışık olmak demek... Birilerine benzemeye çalışmak değil, olduğun gibi sen neysen kendini o şekilde kabul etmek demek... İnsanlara başka şekilde görünmeye çalışmamak demek... Yani sana tavsiyem “sev kendini...” dedi.

Adil Işık Grup Kreatif Direktörü ve Lovemy body markasının Yaratıcısı Zehra Işık, “Love my body markasında kadınlaradaima olduğu gibi mutlu olmanın, özgüvenin, doğal olmanın en büyük güzellikolduğunu söylem ve kampanyalarımızadahil ediyoruz.

İyi moda yapma ve herkesemoda yapma ilkesiyle yarattığımız üç nesilehitap eden markamız bu sezon tüm sade, rahat ve samimiyetiyle Love my body kadını olan bir ünlüyle beraber yolunadevam ediyor. Modern ve dinamikduruşuyla Pelin Akil markamız içinheyecan verici sezon boyunca sosyal medyadostu olarak bizlere eşlik edecek. Hepimizinbüyük bir özlemle andığı okul günlerindenilhamla hazırlanan bu yeni koleksiyondafarklı renkler ve formlarda ekose, etek yada pantolon-ceket takımları, podyumlarıetkisi altına alan Vahşi Batı rüzgarları, birçok farklı renk skalasında floral desenler, 70’leri anımsatan toprak tonları, deri parçalar ve hacimli kaban ve hırkalarsizleri bekliyor.” diyerek markanın yenisezondaki stil sahibi ve iddialı parçalarıeşliğinde gerçekleştirilen çekimden bahsetti.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>