>

MODA - STİL

P&G ürünleri

Zihinsel engelli sporcu adaylarına kazanma şansı vermeye devam ediyor. İşte markalar...
 
   
 
 
     
P&G ve Migros, Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye destek vermek amacıyla başlattıkları kampanya ile zihinsel engelli sporcu adaylarına umut veriyor. Türkiye’nin en yaygın mağaza zinciri Migroslardan alınan Ariel, Pantene, Orkid, Prima, İpana, ACE, Alldays, Alo, Blendax ve Rejoice zihinsel engelli 500 sporcu daha yetiştirilmesine destek olacak.

P&G ve Migros “Bana kazanma şansı verin, kazanamasam bile çabamda cesur olmama yardım edin” sloganıyla yola çıkan zihinsel engelli sporcu adaylarına, 22 Ocak 2004 tarihinde başlayan ve üç ay süreyle devam edecek kampanyayla destek verecek. Kampanya süresince Migroslardan alınan P&G ürünleri üzerinden Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye aktarılacak bağış ile 500 zihinsel engelli sporcu daha yetiştirilebilecek.

1982’den bu yana faaliyet gösteren Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonu, gönüllülerin destekleriyle şimdiye kadar 9 dalda 5.000 zihinsel engelli sporcu yetiştirdi. 2005 hedefleri 25.000 sporcu olan Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin bu çabasına ve idealine şimdi de P&G ve Migros destek veriyor.

“Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye 500 Engelli Sporcu Daha” sloganı ile yola çıkan P&G ve Migros, tüketicilerine ise “Onlara kazanma şansı verin” diye sesleniyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>