>

SAĞLIKLI YAŞAM

Vücudunuzu Ütüleyin

İşte vücudu şekle sokacak en favori uygulamalar...
 
   
 
 
     

Dizin iç yanındaki fazlalıklar, bacağın düzgün siluetini bozarak bacakların olduğundan daha kısa görünmesine neden oluyor. Bel çevresinde oluşan simitler de kadınların bel görünümlerini kalınlaştırıyor. İşte bu durumlarda vücudu şekle sokacak uygulamalardan yardım almak gerekiyor.

VÜCUDUNUZU ÜTÜLEYİN

Sıvı, yağlann parçalanma etkisini artırıyor, yağ hücrelerinin deliklerinden çıkmasını ve daha fazla yağ parçalanmasını sağlıyor. Uygulamanın diğer aşamasında ise sıvının daha derinlere inmesi sağlanıyor. Gıdı bölgesinde oluşan yağlar ve sarkmalarda da başarılı sonuçlar alınıyor.

Vücut ütüsü, düşük kalçalanın kaldırılmasında, bacak ve kol içi sarkmaların toparlanmasında önemli rol oynuyor. Uygulama ilk birkaç seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Hamilelik ve doğum sonrası ödemin atılması şişkinliklerin giderilmesi ve sarkan derinin toparlanmasında da etkili.

YAĞ DOKUSUNU YOK EDİN

Liposelection, yağ dokusunu dağıtmak ve yok etmek adına, yeni patentli bir teknoloji olan 'vaser' ile ileri cerrahi tekniklerin birleşmesiyle elde edilen bir yöntem. Vücut yağlarının yok edilmesi sırasında önemli dokulara zarar vermiyor. Kol, bacak, boyun, göğüs, diz, kalça, sırt ve vücudun sıklaştırılmak istenen harhangi bir bölgesinden etkili bir şekilde alınıyor. Vaser sistemleri, son yılların en gelişmiş ultrason cihazı olarak tanımlanıyor.

SIMSIKI BİR VÜCUDUNUZ OLSUN

VelaShape, haftada maksimum bir kere, toplam 8 seansta selülit görünümünü ortadan kaldırmakla yetinmiyor aynı zamanda daha sıkı ve genç bir vücut da vaat ediyor. Bir radyo frekans uygulaması olan VelaShape, 5-10 mm derinlikteki yağ dokusunu ısıtarak, hücre içindeki oksijen difüzyonunu artırıyor. Bir seans ortalama olarak 40 dakika sürüyor. Üstelik tedaviden sonra güneşe çıkmanın da sakıncası yok.

KOL İÇİN SARKMALAR SORUN OLMASIN

iLipo, yağ hücrelerine nüfuz eden ve hücre zannın kırılmasına, hücrelerden yağın serbest kalmasını tetikleyen soğuk kırmızı lazerin odaklanmasıyla çalışan bir sistem. Bel çevresindeki yağlanmalar, karındaki şişlikler ve sırtta meydana gelen yükseklikler, bacak ve basen bölgelerinde görülen selülit poblemleri, yüz, kolun iç kısmı, gıdık bölgesi, gevşek bacak üst iç kısmı, diz bölgesi, karın üst kısmında uygulanabiliyor. Her uygulama seansı yaklaşık 10 dakika sürüyor. Seanslar haftada iki kez olmak üzere 3 ya da 4 hafta boyunca sürdürülüyor. Tedavi tamamlandıktan sonra takip eden aylarda aylık bakım seansına katılmak gerekiyor.

İSTEDİĞİNİZ BÖLGEYİ İNCELTİN

Radyofrekans teknolojisinin seçici ısıtıcı etkisi prensibi ile çalışıyor. Ağrısız olan bu uygulama ile dokuda belirgin bir sıkılaşma ve yağ hacminde azalma elde ediliyor. Aynı seansta selülit, bölgesel incelme ve doku gevşekliklerinde etkili toparlama işlemlerini bir arada gerçekleştiriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>