>

MODA - STİL

Piercing`le Cesaretini Konuştur!

Luxury piercing tasarımlarıyla mücevher sektörüne kalıpların dışında yepyeni bir soluk getiren Piano Jewellery, günümüz trendlerine adeta meydan okuyor.
 
   
 
 
     

“Senin bir tarzın var.” diyerek cesaretin sembolü olan luxury piercing tasarımlarıyla öne çıkan Piano, her tarza uygun binlerce çarpıcı kombini bir arada sunuyor.

Yüzyıllardır insan yaşamında yer alan piercing, çağlar boyunca zenginliğin ve cesaretin sembolü oldu. Bu gerçeklikten yola çıkan Piano Jewellery, günümüzde bir yaşam tarzı haline gelen piercingleri alışılagelmişin dışında yeniden yorumlayarak pırlanta ve altınla buluşturdu. Göz alıcı ve zamansız luxury piercing tasarımlarıyla dikkat çeken Piano ayrıca, tarz sahibi cesur kadınlara kolyeden bileziğe, küpeden yüzüğe binlerce seçenek sunuyor.

SENİN SEÇİMLERİN… SENİN TARZIN…

Piano Jewellery; kendini tarzıyla yansıtmak isteyen stil sahibi kadınlara sınır tanımayan hayallerini besleyecek parçalarla sesleniyor. Piano’nun pırlantalı piercingleri ile kombininize şıklık katabilir, sallantılı notalı halka piercingleriyle müzik tutkunuzu yansıtabilir, patili piercinglerle hayvan sevginizi gösterebilir ya da harfli pırlanta modelleriyle ister kendinizin ister sevdiklerinizin baş harflerini her an üzerinizde taşıyabilirsiniz!

Piano’nun tamamı el işçiliği ile üretilen luxury piercing modellerine, Nişantaşı, Nuruosmaniye ve Antalya mağazalarının yanı sıra www.pianojewellery.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz piercing’i tüm Piano mağazalarında işinde uzman ekiplere hijyenik koşullarda ücretsiz olarak uygulatabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>