>

MODA - STİL

Puma ve Stampd İşbirliğine İmza Atıyor

İşbirliğinin yeni koleksiyonu Desert Storm R698 modeli görücüye çıkıyor.
 
   
 
 
     

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, modern tasarım markası STAMPD ile güçlerini birleştiriyor. Yeni işbirliği, geçmişten gelen spor mirasını ve STAMPD’in modern gençlik kültürünü bir araya getiriyor. Bu işbirliğinin sonucunda yeniden yorumlanan ikonik koşu modeli R698 ‘Desert Storm’, STAMPD ATHLETICS by PUMA koleksiyonunun habercisi oluyor.

STAMPD markasının yaratıcısı Chris Stamp, Amerika’nın batı yakasından gelen bir ‘Avant Street’ kanaat önderi. 2011’de kurulan marka, sokak modası ve çağdaş tasarım alanlarında dünya çapında büyük ses getirirken, Chris Stamp GQ Dergisi’nin seçtiği 2015 En İyi Yeni Erkek Giyim Tasarımcıları’ndan biri oldu. Modern gençlik kültürünü benimseyen STAMPD, her çağa uyan bu tarzı günlük giyime uyan formlarla birleştirerek yüksek kaliteli ürünler yaratıyor.

PUMA 1989 yılında o zamana kadar geliştirdiği en üstün teknolojiyi duyurdu. Trinomic yastıklama sistemi olarak bilinen bu teknoloji, ağırlığı sıkıştırarak geri yansıtan altıgenli taban kullanımı ile kolayca ayırt ediliyordu. STAMPD, R698 Desert Storm için PUMA’nın klasik Trinomic teknolojisini kullanıyor. PUMA R698 modelinin ikonik tasarımını daha da ileriye götüren STAMPD, ayakkabıya kendi imzasını ekliyor. Ön yüz çizgilerini basitleştiren, son derece yumuşak nubuk deri içeren ayakkabı, topuğunda STAMPD’in mevsime uygun görsellerini taşıyan 3M tabakayla kaplanıyor.

Ayakkabı, PUMA’nın gündem belirleyen erkek giyim tasarımcısı Chris Stamp ile Sonbahar-Kış 2015 döneminde yapacağı heyecan verici işbirliklerinin öncüsü oluyor. Klasik PUMA modelinin kullanımı, bu işbirliğinin etkileyici ve ikna edici bir şekilde duyurulmasını sağlarken, heyecan veren geleceğinin önünü açıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>