>

MODA - STİL

Ramazan'da Extracard'la Ücretsiz Konuşun!

Aria, Ramazan ve Kurban Bayramı’nda da sürpriz kampanyalarıyla abonelerine kazandırmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Faturasız hat sahibi Aria aboneleri, Aria’nın “Ramazan ve Bayram’a Özel Extracard Kampanyası” ile Ramazan ve Kurban Bayramı boyunca Aria’dan Aria’ya ücretsiz konuşma fırsatı elde ediyorlar...

1-30 Kasım 2003 tarihleri arasında geçerli olacak “Ramazan ve Bayram’a Özel Extracard Kampanyası“ ile faturasız hat sahibi Aria aboneleri, bu tarihler arasında hergün saat 05:00 ile 17:00 arasında yapacakları yurtiçi ücretli görüşmelerin süresi kadar, 19:00 - 05:00 saatleri arasında Aria’dan Aria’ya ücretsiz görüşme yapma hakkını elde edecekler. Kampanya süresince kazanılan hediye görüşme süreleri hergün Aria abonelerinin hatlarına yüklenerek kullanımlarına sunulacak.

Kampanyaya katılmak isteyen Aria abonelerinin 3 milyon TL ödeyerek bir Extracard satın alıp kayıt yaptırmaları ya da AriaMerkez Müşteri Hizmetleri’ni aramaları yeterli oluyor. AriaMerkez Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılmak isteyen abonelerin Extracard ücretleri kontörlerinden düşülerek tahsil ediliyor.

Bu kampanyaya katılacak olan bütün faturasız hat sahibi Aria aboneleri, “Elele Kampanyası”, “5 Dakika Aran, 5 Dakika Kazan” ve “Aranbataria” kampanyalarından da yararlanmaya devam ediyorlar.

Daha detaylı bilgi almak isteyen Aria aboneleri, AriaMerkez Müşteri Hizmetleri'ni cep telefonlarından 555'i tuşlayarak ücretsiz arayabilir, ya da sabit hatlardan 444 1 555'den ulaşabilir, Aria bayilerine gidebilir ya da www.aria.com.tr adresinden Aria'nın websitesini ziyaret edebilirler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>