>

MODA - STİL

Rana ve Berna Canok`tan "Yazın Çiçekleri"

Rana ve Berna Canok, "Yazın Çiçekleri" teması ile 2011 İlkbahar – Yaz Keten Koleksiyonları Galata’da!...
 
   
 
 
     

Rana & Berna Canok 2011 İlkbahar-Yaz Keten Koleksiyonu

Mevsimin sıcak havasını en iyi tolere eden kumaş olan Hint Ketenleri ve şıklığın simgesi olarak bilinen ipek satenlerin birleşimi ile elbise ve üstler tasarlayan Rana&Berna Canok kardeşler, bu koleksiyonlarına da heykelin volümlü etkisini yansıttılar.

Yaz çiçeklerinin dokusundan ilham alarak tasarladıkları 2011 İlkbahar-Yaz Keten Koleksiyonunda, dantel detaylar ve yumuşak renkler, kumaş kolyelerle tamamlanıyor.2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonun ana temaları olan “essential”, “feminen” ve “dinamic” isimlerinin çokça hissedildiği elbise ve üstlerde, markanın sade ve aynı zamanda çarpıcı volumlu kıyafetleri ön planda yer alıyor. Vazgeçilmez bir sakinliğe hakim olan tasarımlarda, rahatlık da göze çarpan detaylar arasında.

Renk skalasında ketenin doğal renginin yanısıra, beyaz, bej, karamel ve toz pembe gibi pastel tonlar da sıklıkla kullanıldı.

Berna Canok tarafından 2011 İlkbahar –Yaz Aksesuar Koleksiyonu için tasarlanan kolyelerde, kumaş ve püsküller kıyafetlerin tamamlayıcısı görevini üstlenirken, gösterişli aksesuarlar RB markasının ayrıcalıklı duruşunu gözler önüne seriyor.

Güneydoğu Anadolu’daki kadınların sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesini hedefleyen Argande Projesinde de tasarımları ile yer alan Rana ve Berna Canok’un koleksiyonlarını, Galata Kule Sok.No:9/2 Salvatore Apt. Galata’da bulabilirsiniz. (Tel: (0212) 245 02 05)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>