>

MODA - STİL

RED BEARD by Tanju Babacan Fall Winter 2015-2016 “CHANGE CONCEPT”

İlk defa kapsül bir erkek giyim koleksiyonunun da yer aldığı 2015-16 “Change Concept” i sunmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     


Tanju Babacan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında hazır giyim markası RED BEARD ile, ilk defa kapsül bir erkek giyim koleksiyonunun da yer aldığı 2015-16 “Change Concept” i sunmaya hazırlanıyor.

Gökhan Öztürk ‘ün sahibi olduğu AGM Group ‘un sponsorluğunda 19 Mart Perşembe saat 14:00 ‘da gerçekleşecek defilede, 3 ay süreyle kimya akademisyenleri Doç. Dr. Seyda Malta, Dr. Cem Levent Altan ve Doktora öğrencisi Ecem Yarar ‘ın danışmanlığında, Kimya Bilimini motivasyon alarak hazırladığı koleksiyonunu sunacak olan Tanju Babacan, tasarım sürecinde bir çok kimyasal reaksiyon deneyi izleme fırsatı da buldu.

AGM Group ile yaptığı iş birliğiyle, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleştirdiği geçmiş şovlara göre daha kapsamlı bir prodüksiyon hazırlayan RED BEARD, Runway alanını mini bir kimya laboratuvarına dönüştürmeyi planlıyor. Podyum ortasında yer alacak laboratuvarda 3 farklı kimyasal reaksiyon gerçekleştirecek akademisyenler ile ortak hazırlanan prodüksiyon bu anlamda da bir ilk olmayı hedefliyor.

RED BEARD markası kreatif direktörü Burçin İnan Özel tarafından özenle hazırlanan şov, dünya çapında üne ve ödüllere sahip opera sanatçısı, bestekar ve prodüktör Rahman Altın ‘ın müzikleri ile heyecanı doruklara taşıyacak ve moda severlere müzik ziyafeti yaşatacak.

Defile koreografisi Yasin Soy, makyajlar Nars sponsorluğunda Erkan Uluç ve ekibi, Saç tasarımları ise Orhan Badem tarafından hazırlanacak.

Türk ve yabancı modellerin birlikte yer alacağı defilenin ayakkabı sponsorları Poletto ve Vesba...

Koleksiyon fotoğrafları ve katalog tasarımı Erkan Balkan...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>