>

MODA - STİL

Reebok Ünlü Rapçi Cardi B ile Anlaştı!

Kendini ifade etme gücüne öncülük eden Reebok, aykırı duruşuyla ve müziğiyle dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip Amerikalı rapçi Cardi B ile anlaştı.
 
   
 
 
     

Fark yaratan, cesur ve risk almaktan kaçınmayan isimlerle bir araya gelen Reebok, Cardi B işbirliğiyle öncü ruhunu bir kez daha ortaya koydu. Korkusuz ve sözünü sakınmayan tavrıyla bilinen Cardi B, Reebok DNA’sıyla tam anlamıyla uyum sağlıyor. 35 milyondan fazla Instagram takipçisiyle kitleleri peşinden sürükleyen ünlü sanatçı, Reebok ile işbirliğini de “duymayan kalmasın” şeklinde bir post’la paylaştı.

Reebok Kıdemli Marka Müdürü Sanem Karacan “Cardi B, dünya çapında takip edilen bir rapçi olmasının yanında, bir anne, stil ikonu, kalıpları yıkan, kadınlara ilham veren ve kim ne derse desin kendi yolunu izlemeye cesaret eden bir kadın. Reebok olarak, gerçeklik olgusunu mükemmelliğe, gerçek insanları ise süperstarlara tercih ediyoruz. Bu yüzden güçlü, kendine güvenen ve fark yaratan kadınları rol model olarak seçiyoruz.” dedi.

Reebok, 2000’li yılların başında kadın spor ayakkabısını piyasaya süren ve dönemin cesur hip-hop sanatçılarıyla işbirliği yapan ilk marka olmuştu.
 

Etiketler: Reebook, Cardi B, Ünlü, Rapçi, moda
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>