>

MODA - STİL

Renkli Taytların Renkli Dünyası

80’li yılları modadaki etkisini görmemek imkansız. Bu etkiyi en iyi yansıtan giyim stili ise kesinlikle rengarenk ve desenli taytlar.
 
   
 
 
     

Cesaretine ve fiziğine güvenen her kadının gönül rahatlığı ile giyebileceği taytlar bu kışta yine stil çeşitleri arasında.Bu renkli taytları tercih etmeme sebebiniz daha çok kombin yapamamak ve bir bütünlük sağlayamamaksa aslında basit birkaç detay ile bu durumu düzene sokabilir ve renkli taytınız ile ortalığı kasıp kavurabilirsiniz.RENKLİ TAYTLARI GİYMENİN 5 SIRRI İSE ŞÖYLE;


1- Eğer bacaklarınız çok kalınsa mutlaka koyu renk tayt giy, açık renkler bacaklarınızı çok daha kalın gösterecektir, bu yüzden tercih etmemelisiniz.

2- Düz renk elbiselerin altına çizgili taytları gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

3- Tek parça kıyafet görünümü için üzerinizdeki tshirt ile taytınızı kombine edebilir veya siyah elbise ile siyah botlarınızı giyerek uyumlu bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

4- Kırmızı tayt giymeye özeniyorsanız bu renkli en güzel siyah ile kombinleyebilirsiniz. Siyah etek ya da düz siyah bir tunik ile giyebilirsiniz…

5- Florsan renkli taytınızı ise diğer kıyafetlerinizle uydurmak zorunda değilsiniz. Sadece bu renk bir tayt yeterince iddialı olabilir.

Gözde Tura / Cosmoturk

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>