>

MODA - STİL

Romantik kampanya…

Avrupa'da güzel bir tatil yapmak ister misiniz? McDonald’s müşterilerine Avrupa’nın romantik kentlerinde tatil kazandırıyor.
 
   
 
 
     
McDonald’s restoranlarından büyük sandviçli herhangi bir menü alan şanslı 20 çift, Avrupa’nın romantik kentlerinde tatil kazanacak.

McDonald’s restoranlarından büyük sandviçli herhangi bir menü (Big Mac, McChicken, McRoyal, McNuggets, Double Köfteburger, Double Cheeseburger) veya bu menülerin süper ve jumbo boylarını alan müşteriler arasından çekilişle belirlenecek 20 çift, Roma, Barcelona, Paris veya Amsterdam kentlerinden birine, gidiş-dönüş uçak bileti ile 3 gece 4 gün konaklama kazanacaklar.

McDonald’s restoranlarından 12 Aralık 2003 - 11 Ocak 2004 tarihleri arasında büyük sandviçli herhangi bir menü veya bu menülerin süper veya jumbo boylarını alan müşterilere bir şifre kartı verilecek. Bu kartın üzerindeki 8 haneli şifreyi SMS ile 0542 555 8 532 numaralı mesaj merkezine isim ve adresleri ile birlikte gönderen kişiler çekilişe katılma hakkına sahip olacaklar. 13 Ocak 2004 tarihinde yapılacak çekiliş sonucu belirlenecek 20 talihli, yanlarında eşleri veya 18 yaşından büyük bir arkadaşları ile beraber Avrupa'nın 4 başkentinden birine gitme şansına sahip olacaklar.

Çekilişle belirlenecek talihliler, 16 Ocak 2004 tarihinde basında ilan edilecek, seyahatler ise 26 - 29 Şubat 2004 tarihinde gerçekleşecek

Görseli büyük görmek için tıklayın..


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>