>

MODA - STİL

Şapkanızla Fark Yaratın

Yazın en çok kullanılan aksesuarı arasında başı çeken şüphesiz ki şapkalarımız.
 
   
 
 
     

Plajlarda, sokakta, günlük hayatta sıklıkla kullanacağımız şapkalarda, özel tasarım modasından nasibini aldı. Bu yılın şapkaları, hem çok kullanışlı hemde çok şık.

HÜLYA PEKTAŞ’ın özel tasarım şapkalarına butiğinden ve internet alışverişiyle de kolayca ulaşabilecek, hem spor hem şık görüneceksiniz.
Moda Dünyasının tasarım sektöründe her geçen gün başarılı çalışmalar yapan isimlerin sayısı giderek artıyor, bu tasarımcılar arasında yer alan Hülya Pektaş yaratıcı ve şık şapka tasarımla ile dikkat çekiyor. 2015 yaz koleksiyonunda yer alan şapkalar, yoğun olarak kullanılan dantel, inci ve taş aksesuarları ile ışıltı detaylarıyla tarzını yansıtmak isteyenleri bekliyor. Özellikle Swarovski taşlı süslemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı tasarımlar her yaştan ve her kesimden bayanın tarzıyla göz doldurmasını sağlıyor.

“Aksesuarsız olmaz” diyenler için de şapka ve sandaletlerle takım oluşturacak şekilde tasarlanan kolye, küpe ve bileklikler, içimizi ısıtan yaz günlerinde tüm gözleri üzerinizde toplayacak. Günümüz şehirli kadınına yaşamın her anında yenilik ve canlılık katmayı hedefleyen tasarımlara hulyapektas.com ve Beşiktaş’taki butiğinden ulaşabilirsiniz.


 

Etiketler: şapka, Aksesuar, kadın, Yaz, moda, stil, Tarz
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>