>

MODA - STİL

Sevgililer Günü’nde Önce İnci’ye Sonra Paris’e

Sevgililer Günü’nde İnci Deri müşterileri her 150 TL’lik alışverişlerinde Paris tatili kazanma şansı yakalıyor.
 
   
 
 
     

Çekilişle belirlenecek 5 talihli çift, İnci Deri ile romantizmin şehri Paris’te büyüleyici bir tatilin kapılarını aralıyor.

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, “Sevgililer Günü” kapsamında müşterilerine unutamayacakları bir Paris tatili hediye ediyor. Tüm İnci Deri mağazaları ve www.incideri.com adresinden yapılacak her 150 TL’lik alışverişte kazanılacak şifre ile 5 talihli çift Paris tatilinin tadını çıkaracak.

 

 

Müşterileri, 17 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında İnci Deri kasalarından her 150 TL’lik alışveriş için kazanacakları bir şifre ile www.facebook.com/incideri adresinden bulunan formu eksiksiz olarak doldurarak kampanyaya başvurabilecek. Şanslı beş çift 8-11 Haziran tarihlerinde yazın ilk tatilini aşkın şehri Paris’te geçirecek. Kampanya sonuçları 26 Şubat 2014 tarihinde duyurulacak.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE HEM SEVGİLİNİZİ HEM KENDİNİZİ İNCİ DERİ İLE ŞIMARTIN


İnci Deri, Sevgililer Günü kampanyasında tüm mağaza ve shop.incideri.com adresinden yapılacak 2013-2014 Sonbahar / Kış sezonu İnci markalı tüm çizme, bot, çanta, ayakkabı alışverişlerinizde %50 NET + İkinci Üründe ekstra %50 indirim fırsatını sunuyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>