>

MODA - STİL

Sevginiz ve Sevdiğiniz Göze Gelmesin

Her dönemde kadınlara verilebilecek en özel hediye tek taş yüzük…
 
   
 
 
     

Sevginize ve sevdiğinize nazar değsin istemiyorsanız Storks’un “Nazar Boncuk” serisine göz atın…

Sevdiğinizi dünyanın en mutlu insanı yapmak istiyorsanız, Storks mağazalarında yerini alan, Türkiye’de başka hiçbir vitrinde görmeyeceğiniz nazar boncuklu tek taş, beş taş, tam tur yüzük modelleri kesinlikle en güzel seçenek olacak… Kişiye özel üretilen modelde, çiftlerin isimlerinin baş harfleri nazar boncuğu etrafına işlenebildiği gibi sevdiğinizin ismini de yazdırabilirsiniz. Nazara fazlasıyla inanan Türk kadınının beğenisini kazanacak “Nazar Boncuk” serisi ile sevdiğinizin kalbine yeniden taht kurabilirsiniz. Storks mağazalarında satışa sunulan 2013 “Nazar Boncuk” yüzük koleksiyonu 2000 TL’den başlayan fiyatlarla…MÜCEVHER SEKTÖRÜNÜN LOKOMOTİF MARKASI STORKS…

Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün öncü markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.

Mücevher sektörünün öncü markası Storks, Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki tek teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>