>

KÜLTÜR-SANAT

Altın Portakal’da ‘Yerel Yönetim ve Sanat’ Paneli

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali programı kapsamında yerel yönetimler - sanat ilişkisi masaya yatırılacak.
 
   
 
 
     

10 Ekim Çarşamba günü saat 11:00’de Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek “Yerel Yönetim ve Sanat” başlıklı panelde, toplumsal ilişkiler, şehircilik, kentleşme, kent kültürü, kent estetiği açısından sanatın önemi ve yerel yönetimlerin sanat – toplum etkileşimine yaklaşımı tartışılacak.

PORTAKAL’IN İSİM BABASI BEHLÜL DAL ANISINA

Altın Portakal Film Festivali’nin isim babası yönetmen Behlül Dal’ın 10. Ölüm yıldönümü anısına düzenlenen “Yerel Yönetim ve Sanat” başlıklı panelin, moderatörlüğünü tiyatrocu ve sinema oyuncusu Gülsen Tuncer yapacak.
Şehircilik, kentleşme ve çevre bilimlerinin duayen isimler Prof. Dr. Cevat Geray ve Prof.Dr. Ruşen Keleş, “Yerel Yönetim ve Sanat” panelinin konuşmacıları arasında yer alıyor. Yönetmen Engin Ayça, SESAM Başkanı Yılmaz Atadeniz, Antalya Film Komisyonu gönüllü girişimcisi Tamer Utku ve Antalya Tanıtım AŞ Genel Müdürü Dr. Yusuf Örnek panelde konuşacak diğer isimler.

MECLİS ÜYELERİNE PANEL DAVETİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeler ve ATSO Meclis Üyelerinin de davet edileceği panelde, Altın Portakal Film Festivali odağında Antalya ve Türkiye’de sanatın kent yönetimine katkısı, yerel yönetimler bünyesinde kültür sanat yöneticiliğinin gelişimi, kurumların kültür sanat programlarını nasıl oluşturduğu konuları da ele alınacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>