>

MODA - STİL

Stilinizi keşfedin!

Stil Danışmanı Tülin Kermen, Dialog’da kadınları şımartmaya hazırlanıyor...
 
   
 
 
     

“Bir türlü karar veremeyiz, ne giysem daha ince görünürüm? Hangi renk benim rengim, omuzlarımı ön plana çıkarmak için nasıl bir tarz seçmeliyim? Doğru ve karlı bir alışverişin sırları nelerdir? Bunun gibi yüzlerce soru... “

Türkiye’de 15 yıldır farklı alanlarda eğitim sunan, Can Gürzap ve Arsen Gürzap tarafından kurulan DİALOG, STIL-IN eğitiminin içeriği ve formatı ile bir ilke imza atıyor. Uzun senelerdir bayanlara Stil Danışmanı olarak yol gösteren Tülin Kermen’in yönetiminde “Stil In” eğitimi, Dialog’da Mart ayında başlıyor...Tülin Kermen’in yanı sıra konularının uzmanı makyöz, kuaför ve beslenme uzmanının da bayanlara bilgiler aktaracağı DİALOG STIL-IN eğitimi, toplam 20 saat sürüyor. Haftaiçi ve haftasonu seçeneklerinin olduğu eğitim, toplam 5 hafta sürecek.

Bayanların tepeden tırnağa kendilerini yeniden keşfedecekleri, kendinlerine en yakışan kıyafetleri, saç modelini ve yüzlerine uygun farklı makyaj tarzlarını öğrenecekleri eğitimde, ayrıca Tülin Kermen isteyenlerle keyifli bir alışveriş serüveni yaşacak ya da isteyenlerin evlerini ziyaret edip gardroplarını onlarla birlikte düzenleyecek.

Doğru ve karlı alışverişin sırlarını da paylaşacak olan Tülin Kermen, ayrıca bavul hazırlama teknikleri ile de bayanlara pratik çözümler sunacak.

Güzel yanlarını ortaya çıkarmayı öğrenecekleri eğitimin sonunda kendi stillerini keşfeden bayanlar, kendisini tanıyacak, kendi tarzına sahip olacak, dış görünüşte kendini keşfedecek ve sevdiklerine önerilerde bulunacak bilgilerle donanmış olacaklar. Doğru ve karlı alışveriş yapmayı, kendi eşyalarını kombine etmeyi de öğrencek olan bayanlar, kendilerine en uygun makyaj ve saç stillerini de keşfedecekler.

Sevdiklerimizin hep söylediği “sana bu çok yakışıyor” gibi taraflı gözlemlerinden uzak, profesyonel bir bakış ile bayanlara doğru yöntemler sunan Tülin Kermen, bayanları tanıdıkça sadece dış görünüşlerine değil kendi kişiliklerine de en uygun stili sunacak.

İlginenler için Dialog telefon numarası 0212 249 46 00


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>